🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-53%

slider image
slider image
slider image
slider image

БОЈА ЗА ОБНОВУВАЊЕ НА КОЖА

1699 ден

790 ден


заштедувате 909 ден (-53%)

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Четврток и Сабота

бесплатна достава

Одбери боја

Уштe 2 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

 Дозволи твојот кожен мебел и омилените кожни предмети да добијат нов сјај!

 

Предности при користење на овој производ

 

Супер квалитет – Дејството на бојата не е површно, продира длабоко во кожата, се врзува за површината и остава надворешен заштитен слој.

Едноставна постапка – Без комплицирани чекори! Нанеси мала количина директно на оштетувањето и почекај да се исуши – и тоа е тоа!

Погоден за облека и чевли – Освежи го изгледот на твојата кожна јакна, обнови ги омилените чизми и за следната сезона. Не дозволувај малите оштетувања да го фрлат во заборав твоето омилено парче облека!

Дозволи твојот мебел и омилените кожни предмети да добијат нов сјај. Гелот за поправка на кожата е производ кој ќе те воодушеви. Нанеси го на оштетената област и гледај ја магијата.

Искинатите страници на троседот повеќе не мора да ја расипуваат естетиката на просторот! Зошто повторно да го обложиш целиот мебел за него или да купиш нов, кога можеш само да нанесеш малку магично средство?!

Постојаната употреба на кожен мебел, фотелји или седишта во автомобил доведува до абење и „стареење“ на кожата. Средството за поправка темелно продира на секој милиметар и ги ублажува трагите од оштетување!

Без комплицирани чекори! Нанеси мала количина директно на оштетувањето и почекај да се исуши – и тоа е тоа! Го реши проблемот како на шега!

Освежи го изгледот на твојата кожна јакна, обнови ги омилените чизми и за следната сезона. Не дозволувај малите оштетувања да го фрлат во заборав твоето омилено парче облека!

Замисли само колку пари ќе заштедиш со реновирање на стариот мебел, облека или чевли наместо да купуваш нов!

Агентот за поправка на кожата долгорочно го решава проблемот со оштетувањето!

Секојдневно се случува случајно да оштетиме јакна, чевли, чанта, стол, фотелја, столче за во автомобил… Од овие причини сосема сме сигурни дека ваков производ секому му е потребен!

 

Технички карактеристики:

  • Количина: 50ml
  • Боја: црна, кремаста, кафена

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 53% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

1

PR

Pance Razmoski

верифициран купувач

3/5

Posle nanesuvanjeto treba da otstoi ubavo da se isusi za da ne se izbrisa

Jan. 7, 2023

БОЈА ЗА ОБНОВУВАЊЕ НА КОЖА

1

ZJ

Zlatko Jolevski

верифициран купувач

4/5

Bojata e 50ml, znaci imas dovolno za da ja iskoristis poveke pati ili na poveke stvari

Jan. 7, 2023

БОЈА ЗА ОБНОВУВАЊЕ НА КОЖА

1

JV

Jovanovska Vale

верифициран купувач

5/5

Garniturata mi e ostetena samo malku po rabovite, nanesov od bojata, ne mnogu, kolku sto e potrebno i rezultatot e odlicen!

Jan. 7, 2023

БОЈА ЗА ОБНОВУВАЊЕ НА КОЖА

1

M

Mirjana

верифициран купувач

4/5

Gelot ne se stvrdnuva tuku se vpiva vo kozata i otkako ke se isusi ubavo ne se brise!

Jan. 7, 2023

БОЈА ЗА ОБНОВУВАЊЕ НА КОЖА

1

VI

Velicka Ilievska

верифициран купувач

4/5

Ja isprobav i kafenata i crnata boja i dvete se super, odlicen proizvod!

Jan. 7, 2023

БОЈА ЗА ОБНОВУВАЊЕ НА КОЖА

1

S

Sasko

верифициран купувач

4/5

Se nanesuva kolku sto e potrebno vo zavisnost od stetata, cekas da se isusi i toa e toa 🙂

Jan. 7, 2023

БОЈА ЗА ОБНОВУВАЊЕ НА КОЖА

1

MM

Micevska M.

верифициран купувач

4/5

Odlicno funkcionira, ja isprobav na mojata ostetena garnitura ja ostaviv da se isusi i rezultatot moze da se vidi od slikata.

Jan. 7, 2023

БОЈА ЗА ОБНОВУВАЊЕ НА КОЖА

1

NP

Natasa Petreska

верифициран купувач

5/5

Da bidam iskrena ne veruvav koga ja vidov reklamata no morav da isrobam.. Zadovolna sum od rezultatot, barem zastedivv mnogu pari sega za sega, go preporacuvam!

Jan. 7, 2023

БОЈА ЗА ОБНОВУВАЊЕ НА КОЖА

1

ZD

Zorica Dimeski

верифициран купувач

5/5

Lesno se nanesuva, brzo se susi i super izgleda!

Jan. 7, 2023

БОЈА ЗА ОБНОВУВАЊЕ НА КОЖА

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ