🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-44%

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

ВОДООТПОРНА И САМОЛЕПЛИВА ЕКО КОЖА ЗА НАМЕШТАЈ

Голема побарувачка

1590 ден

890 ден


заштедувате 700 ден (-44%)

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Четврток и Сабота

бесплатна достава

Одбери боја

Уштe 2 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

 Одличен материјал и одличен квалитет на самолеплива еко кожа во повеќе бои

 

Предности при користење на овој производ

 

Прилагодлива – Еко-кожата е вистинскиот избор за тебе бидејќи може лесно и едноставно да се прилагоди на различни барања кога станува збор за уредување на дневни или деловни ентериери.

Самолеплива – Исечи ја посакуваната форма, одлепи го долниот слој и залепи ја еко кожата.

Едноставна и лесна за одржување – Ќе биде доволно да го избришеш мебелот со влажна крпа за да го вратиш веќе постоечкиот сјај на еко-кожата.

Мебелот од кожа во куќата е секогаш поубав. Кожниот мебел дома или во канцеларија отсекогаш бил и е дефинитивен показател за статусот, бидејќи секогаш е скап, елегантен и убав.

Еко кожата е повеќеслоен материјал кој по својот изглед и својства наликува на обработена природна кожа. Не испушта вода, но и воздух.

Овие тапацири ќе му дадат на твојот дом нова доза на модерност, сјај, луксуз и удобност. Еко-кожата е вистинскиот избор за тебе бидејќи може лесно и едноставно да се прилагоди на различни барања кога станува збор за уредување на дневни или деловни ентериери.

Многу е едноставна и лесна за одржување. Ќе биде доволно да го избришеш мебелот со влажна крпа за да го вратиш веќе постоечкиот сјај на еко-кожата. Може да се користи и за седишта во автомобил. Може да се лепи врз други материјали но препорачливо е да се лепи врз кожа! Може да се шие по потреба.

Технички карактеристики:

  • Димензии на парче: 1m x 1.37m
  • Достапна само во 4 бои: кафена, сива, темно сина и црна

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

1

ДЈ

Давор Јанчевски

верифициран купувач

5/5

Водоотпорна е и самолеплива, лесно се лепи, добра имитација на кожа. Испробано!

Jan. 7, 2023

ВОДООТПОРНА И САМОЛЕПЛИВА ЕКО КОЖА ЗА НАМЕШТАЈ

1

EJ

Elena Janeva

верифициран купувач

4/5

Navistina e dobra, odlina imitacija na koza i golema zasteda na pari!

Jan. 7, 2023

ВОДООТПОРНА И САМОЛЕПЛИВА ЕКО КОЖА ЗА НАМЕШТАЈ

1

BM

Bozidar Mladenovski

верифициран купувач

3/5

Ne znaev sto da ocekuvam bidejki ne sum koristel prethodno no go najdov soodvetnoto resenie za omilenata fotelja i sum prezadovolen!

Jan. 7, 2023

ВОДООТПОРНА И САМОЛЕПЛИВА ЕКО КОЖА ЗА НАМЕШТАЈ

1

A

Angelina

верифициран купувач

5/5

Sovrseno se poklopuva so bojata na garnitirata i odlicno izgleda voopsto ne se primetuva.

Jan. 7, 2023

ВОДООТПОРНА И САМОЛЕПЛИВА ЕКО КОЖА ЗА НАМЕШТАЈ

1

OJ

Olga Jovanovska

верифициран купувач

5/5

Podobro odkolku sto ocekuvav, obicno ne objavuvam komentari no ova mi ja popravi ogromnata dupka sto ja napravi nasiot macor na sofata. Lesno se nanesuva i izgleda neverojatno.

Jan. 7, 2023

ВОДООТПОРНА И САМОЛЕПЛИВА ЕКО КОЖА ЗА НАМЕШТАЈ

1

NO

Nikolovski Oliver

верифициран купувач

4/5

Odlicna e za popravka na golemi povrsini, edno parce e skoro 1x1M, super izgleda i vodootporna e.

Jan. 7, 2023

ВОДООТПОРНА И САМОЛЕПЛИВА ЕКО КОЖА ЗА НАМЕШТАЈ

1

АЈ

Аврамовски Јован

верифициран купувач

4/5

Го продолжив векот на столицата во канцеларија сега нема потреба од трошење пари по скапи столици и онака оваа е преудобна, инаку кожата е супер материјал и многу лесно се поставува!

Jan. 7, 2023

ВОДООТПОРНА И САМОЛЕПЛИВА ЕКО КОЖА ЗА НАМЕШТАЈ

1

СТ

Симона Тодоровска

верифициран купувач

4/5

Пробав на повеќе начини да го поправам креветот, ова беше последна шанса и сум презадоволна супер излезе... одлично изгледа не се приметува премногу 🙂

Jan. 7, 2023

ВОДООТПОРНА И САМОЛЕПЛИВА ЕКО КОЖА ЗА НАМЕШТАЈ

1

GM

Goran Milosevic

верифициран купувач

5/5

Navistina dobar proizvod, se iznenadiv! Kozata e samolepliva i mnogu lesno se nanesuva samo treba vnimatelno da se zalepi na tocnoto mesto bidejki tesko se odlepuva.

Jan. 7, 2023

ВОДООТПОРНА И САМОЛЕПЛИВА ЕКО КОЖА ЗА НАМЕШТАЈ

1

СМ

Слободан Милев

верифициран купувач

4/5

Најдобра инвестиција! Потребни се само неколку минути, лесно и практично решение!

Jan. 7, 2023

ВОДООТПОРНА И САМОЛЕПЛИВА ЕКО КОЖА ЗА НАМЕШТАЈ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ