🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Известување од пошта: пратките за општина Центар, Куманово и Охрид, рок на достава 7 дена

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-53%

slider image
slider image
slider image
slider image

ЕЛЕКТРИЧНА СТРУГАЛА ЗА МРАЗ 12V

1499 ден

699 ден


заштедувате 800 ден (-53%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 2 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ЕЛЕКТРИЧНА СТРУГАЛА ЗА МРАЗ 12V
 

Реши се од мразот на твојот автомобил и заштеди го твоето време!
 


Предности при користење на овој производ

 

Вграден грејач – Електричната стругалка за мраз има вграден грејач што го топи снегот и го распаѓа мразот побрзо од обичната гребалка за мраз.

Нема штета – Практичниот дизајн на стругалката нема да го оштети или изгребе стаклото на твојот автомобил.

Ергономски дизајн – Можеш лесно да ја користиш оваа стругалка за мраз дури и кога носиш ракавици благодарение на нејзиниот ергономски дизајн.

Лесно и брзо – Не дозволувај ненадејниот снег да те спречи да ги исполниш твоите планови и обврски. Исчисти го за само неколку минути со помош на иновативен уред.

Те пречека еден куп снег на автомобилот кога се разбуди? Исчисти го без мака! Овој уред е идеално решение за отстранување на мраз или снег од стаклото на автомобилот.

Електричната стругалка за мраз има вграден грејач што го топи снегот и го распаѓа мразот побрзо од обичната гребалка за мраз.

Практичниот дизајн на стругалката нема да го оштети или изгребе стаклото на твојот автомобил.

Можеш лесно да ја користиш оваа стругалка за мраз дури и кога носиш ракавици благодарение на нејзиниот ергономски дизајн.

Не дозволувај ненадејниот снег да те спречи да ги исполниш твоите планови и обврски. Исчисти го за само неколку минути со помош на овој иновативен уред.

Технички карактеристики:

  • Материјал: Метал и пластика

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 53% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ