🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-44%

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

МАШИНКА ЗА БРЗО И ЛЕСНО ВИТКАЊЕ САРМИ

Голема побарувачка

899 ден

499 ден


заштедувате 400 ден (-44%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 3 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

МАШИНКА ЗА БРЗО И ЛЕСНО ВИТКАЊЕ САРМИ

👩🏼‍🍳🕑 Брзо и лесно до совршени еднакви домашни сарми! 🚀🏠

Предности при користење на овој производ

✅ Мултифункционален апарат - Овој апарат е одлично решение за лесно правење и мотање сарми или суши. Само стави го листот, потребните состојки и лизгај го горниот дел од уредот.

✅ За сите готвачи - Без разлика дали си професионален готвач или аматер, овој апарат наскоро ќе ти стане омилен асистент во кујната.

✅ Подготовка на големи количини - Практичниот апарат овозможува брзо подготвување на големо количество суши или еднакви сармички без голема потрошувачка на енергија.

⏱ БРЗО И ЛЕСНО ВИТКАЊЕ

Сите знаеме дека виткањето сарма е најдосадниот дел од подготовката, а сите сакаме да ги јадеме. Сега со практичната машинка во само три чекори ќе ги потготвиш највкусните сарми! Постави го листот, стави ги потребните состојки внатре и повлечи ја рачката, ќе добиеш брзи и секогаш еднакви сарми или суши ролати.

💯 ЕДНАКВА ФОРМА И ГОЛЕМИНА

Овој мал асистент ќе го намали времето на превиткување, ќе ги направи сите сарми со иста големина и ќе се погрижи ништо да не се распаѓа за време на готвењето!

Не само што брзо ќе ги подготвиш сармите, туку тие ќе бидат со иста форма и големина, а воедно и вкусни на задоволство на целото семејство.

👩🏼‍🍳 3 ПРИЛАГОДЛИВИ ГОЛЕМИНИ

Исто така, со помош на овој револуционерен уред можеш да подготвиш разни кифлички со лиснато тесто или кори.

Машинката за сарми има 3 прилагодливи големини, така што можеш да ги прилагодиш сармите по твој вкус.

⁉ Зошто да го избереш овој практичен апарат:

💡Брза и лесна подготовка на традиционални сарми од винова лоза или зелка.

💡Подготовка на други видови полнети јадења како полнети пиперки, тиквички, палачинки или кифлички од тесто.

💡Го олеснува приготвувањето на јадења со полнење што инаку може да биде тешко и мачно да се подготви рачно.

💡Заштеда на време и напор при подготовка на оброци за поголеми собири, семејни собири или забави.

Технички карактеристики:

  • 3 прилагодливи големини
  • Материјал: пластика + Антилизгачки гумени влошки
  • Димензии: 35.4 x 8.5 x 4.5cm

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 43% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Како оваа брза и лесна машина за сарми може да ми заштеди време за готвење?

Нашата машинка многу го олеснува процесот на подготовка на сарма. Наместо рачно завиткување, оваа машинка ја врши работата автоматски.

Како можам да бидам сигурен дека оваа машинка е компактна и лесна за употреба?

Најголемата предност на оваа машинка е нејзината компактност и едноставност. Таа е дизајнирана да биде лесна за ракување и складирање.

Дали оваа машинка е погодна за различни големини на сарми?

Да, нашиот дизајн овозможува машинката да работи со различни големини на предиво. Постојат различни опции за прилагодување кои ви овозможуваат да ја прилагодите големината на сармата според вашите преференции и потреби.

Како да се исчисти оваа машина по употреба?

Чистењето на машината е многу едноставно. Повеќето делови лесно се расклопуваат и може да се мијат рачно или во машина за миење садови.

Како машинката за виткање сарми обезбедува конзистентни и изедначени резултати?

Нашата машинка користи прецизна технологија која обезбедува постојано и рамномерно намотување на предивото. Изборот на оптимален притисок и брзина на тркалање гарантира дека секое парче е подеднакво завиткано, што резултира со совршен изглед и вкус на секое парче.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

1

HC

Hristina Cvetkova

верифициран купувач

5/5

Neverojatno korisna rabota! Sega sum podgotvena za site praznici sto doagjaat 😄

Jan. 7, 2023

МАШИНКА ЗА БРЗО И ЛЕСНО ВИТКАЊЕ САРМИ

1

КК

Катерина Китановски

верифициран купувач

4/5

Го има мојата снаа и дефинитивно сакав да го порачам! Вреди да се проба и гарантирам дека нема да зажалите!

Jan. 7, 2023

МАШИНКА ЗА БРЗО И ЛЕСНО ВИТКАЊЕ САРМИ

1

ЉВ

Љубица Велиоска

верифициран купувач

5/5

Сармите навистина излегуваат совршени, мали и еднакви. Ви благодарам!

Jan. 7, 2023

МАШИНКА ЗА БРЗО И ЛЕСНО ВИТКАЊЕ САРМИ

1

ЛН

Лиле Николовска

верифициран купувач

4/5

Многу корисно, јас сум исклучително задоволна! Подготовката е многу лесна и брза, успеав да направам 74 сарми со ова за еден час!

Jan. 7, 2023

МАШИНКА ЗА БРЗО И ЛЕСНО ВИТКАЊЕ САРМИ

1

ET

Elena Tanevska

верифициран купувач

5/5

Prezadovolni sme so majka mi. Ova i go podariv za nejziniot rodenden, i bese presrekna 🙂 Sega pocesto ke moze da ni pravi od nejzinite vkusni sarmi ili kiflici.

Jan. 7, 2023

МАШИНКА ЗА БРЗО И ЛЕСНО ВИТКАЊЕ САРМИ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ