Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ
slider image
slider image
slider image
slider image

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН НА РЕТРОВИЗОР

999 ден

599 ден


заштедувате 400 ден (-41%)

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Сабота и Вторник

бесплатна достава

Уштe 7 парчиња на залиха

1-3 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

За лесна употреба во автомобилот!

 

Предности при користење на овој производ

 

Полесно за следење навигацијата – Монтирај го држачот на телефонот за ретровизорот на автомобилот и следи ја навигацијата без никаков напор!

Безбедно возење – Не ја загрозувај сопствената и туѓата безбедност во сообраќајот држејќи го телефонот во рака додека возиш!

Стабилен држач – Овој практичен држач е многу стабилен и сигурен, така што не мора да се грижиш за безбедноста на твојоттелефон.

Прилагодлив агол – Мултифункционалниот држач може да се ротира до 360 степени, за да можеш лесно да го прилагодиш на твоите потреби.

Иновативен дизајн – Практично дизајнираниот држач поддржува и хоризонтална и вертикална ротација на екранот.

Прилагодлива ширина – Исто така, постои опција за прилагодлива ширина што одговара на различни модели на мобилни телефони.

Дали си возач и ти треба квалитетен држач за телефон? Овој уникатен држач има способност да се ротира до неверојатни 360 степени. Лесно се прилагодува на сите твои потреби и ти овозможува без проблем да ја следиш навигацијата и да возиш без стрес.

Не ризикувај ја твојата безбедност и безбедноста на другите во сообраќајот! Олесни го ракувањето со телефонот додека возиш со помош на овој држач.

Зборувај слободно додека возиш со помош на овој компактен, прилагодлив држач за телефон! Не ја загрозувај сопствената и туѓата безбедност во сообраќајот држејќи го телефонот во рака додека возите!

Монтирај го држачот за телефонот на ретровизорот на автомобилот и следи ја навигацијата без никаков напор!

Овој практичен држач е многу стабилен и сигурен, така што не мора да се грижиш за безбедноста на твојот телефон.

Мултифункционалниот држач може да се ротира до 360 степени, за да можеш лесно да го прилагодиш на твоите потреби.

Практично дизајнираниот држач поддржува и хоризонтална и вертикална ротација на екранот.

Постои и можност за прилагодлива ширина која одговара со различни модели на мобилни телефони.

Технички карактеристики:

  • Материјал: пластика
  • Димензии: 14,6 x 5,5 x 2,6 cm

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ