Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

ПРЕНОСНА СКАРА НА ЌУМУР

1390 ден

690 ден


заштедувате 700 ден (-51%)

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Сабота и Вторник

бесплатна достава

Одбери големина

Голема
Мала

Уштe 4 парчиња на залиха

1-3 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

Излези со друштвото во природа на вкусна скара и ладно пиво

 

Предности при користење на овој производ

 

Пренослив дизајн – Специјално дизајнирана за пикник, кампување или други активности на отворено.

Практична – Практична за носење и одржување, не зафаќа простор.

Квалитетен материјал – Направена од квалитетна алуминиумска легура и не’рѓосувачки челик. Решетка од не’рѓосувачки челик која лесно се вади и чисти.

Уживај во секој момент со твоите најблиски со оваа неверојатно практична преносна скара на ќумур. Многу стабилна и цврста но не и тешка.

Скара на ќумур лесна и едноставна за распакување и пакување, наменета за пикник, кампување итн.

Можеш да ја однесеш во природа или да ја користиш во твојот двор. Подеднакво ќе биде стабилна и на бетон и на трева.

Погодна за транспорт и заштеда на твојот простор.

Погодна е за приготвување на сите видови месо, но и зеленчук.

Ќе видиш колку помалку време ќе потрошиш за подготовка на храна и ќе имаш повеќе време да се забавуваш со пријателите. Покрај тоа што го скратува времето на печење, исто така многу лесно се чисти. Само остави ја скарата да се излади, избриши ја решетката и измиј ја со детергент и вода.

 

Технички карактеристики:

  • Димензии за голема: 44 x 30.5 x 7.5 cm
  • Димензии за мала: 36 x 29 x 7.5 cm
  • Материјал: алуминиумска легура и не’рѓосувачки челик

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 53% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ