Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

ПРОФЕСИОНАЛЕН БЕЗЖИЧЕН ТРИМЕР

2190 ден

890 ден


заштедувате 1300 ден (-60%)

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Сабота и Вторник

бесплатна достава

Уштe 4 парчиња на залиха

1-3 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

Професионален безжичен тример за секогаш средена брада и фризура 

 

Предности при користење на овој производ

 

Т сечилото – Практичниот дизајн со сечилото во форма на Т ти дава совршена прецизност, не мора да бидеш професионалец за да ја обликуваш твојата брада или коса, потребно е само малку труд!

3 додатоци – Добиваш 3 различни екстензии со кои ја избираш должината на брадата и косата. Можеш исто така лесно да ја избричеш целата должина без никакви екстензии.

USB полнење – Не мора да бидеш ограничен во просторот кога ја обликуваја брадата или косата. Тримерот работи на батерија и можеш да го користиш каде и да ти одговара – во бања, соба, па дури и во двор!

За сите типови коса – Одлично за сечење долга или кратка коса, скратување на појака или послаба коса.

Одењето на фризер бара премногу време? Сакаш тример што ќе ја одржува твојата долга брада во добра состојба? Овој безжичен тример е идеална и речиси неопходна работа за секој маж. Лесен е за употреба и многу прецизен.

Направи совршено прецизни линии и формирајте го „шаблонот“ што го сакаш.

Практичниот дизајн со сечилото во форма на Т ти дава совршена прецизност, не мора да бидеш професионалец за да ја обликуваш твојата брада или коса, потребно е само малку труд!

Главата на тримерот во ниту еден момент не го допира скалпот па дури и да притиснеш малку посилно, нема да можеш да се повредиш.

Одлично за сечење долга или кратка коса, скратување на појака или послаба коса.

Благодарение на големата брзина на моторот, можеш да се шишаш или бричиш за само неколку минути и без напор.

Овој уред е речиси целосно тивок, не прави бучава, така што нема да ги вознемирува другите во твоја близина.

Многу е мал и лесен, лесно се вклопува во секоја торба или патна торба, можеш да го носиш кога и да одиш на патување.

Три различни екстензии ти овозможуваат да ја скратиш косата до саканата должина.

Тримерот може да се користи и без додатоци (како што е прикажано на видеата)!

Екстензиите може да се мијат само со вода, бидејќи влакната не се задржуваат на нив.

Тримерот е ефикасен и функционира исто како што е прикажано во сликите.

 

Технички карактеристики:

 • Моќност: 5W
 • Батерија 1200mA
 • Време на полнење: 3 часа
 • Време на користење: 120 минути
 • Влезен напон: 110-240V
 • Излезен напон: DC5V
 • Номинална фреквенција: 50/60Hz

Во пакетот добиваш:

 • 1 x USB кабел
 • 1 x Четка за чистење
 • 1 x Масло
 • 3 x Чешли за различна должина

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 59% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

1

BB

Bogojevski Branko

5/5

Dodatocite se isti kako i za site masinki, lesno se menuvaat i lesno se raboti so niv

Jan. 7, 2023

ПРОФЕСИОНАЛЕН БЕЗЖИЧЕН ТРИМЕР

1

МА

Мирко Атанасов

5/5

Пратката е стигната, тримерот е ист како во рекламата и практичен!

Jan. 7, 2023

ПРОФЕСИОНАЛЕН БЕЗЖИЧЕН ТРИМЕР

1

S

Srecko

4/5

Preubav moderen dizajn, mnogu prakticna. zadovolen sum od reziltatite!

Jan. 7, 2023

ПРОФЕСИОНАЛЕН БЕЗЖИЧЕН ТРИМЕР

1

PI

Petar Ivanov

4/5

Odlicen dizajn, trimerot e lesen i prakticen. Lesno i ednostavno se menuvaat dodatocite.

Jan. 7, 2023

ПРОФЕСИОНАЛЕН БЕЗЖИЧЕН ТРИМЕР

1

VK

Valentina Koleva

5/5

Trimerot go kupiv za mojot soprug i sega za sega e prezadovolen. Gi ima vkluceno site potrebni dodatoci kako vo reklamata i odlicno funkcionira 🙂

Jan. 7, 2023

ПРОФЕСИОНАЛЕН БЕЗЖИЧЕН ТРИМЕР

1

SJ

Simon Jonoski

4/5

Go koristam veke podlog period, dodatocite lesno se menuvaat a masinkata moze da se koristi i bez dodatok ako ti treba cista 0.

Jan. 7, 2023

ПРОФЕСИОНАЛЕН БЕЗЖИЧЕН ТРИМЕР

1

ДД

Дарко Додевски

5/5

За прв пат направив фризура каква што претходно ми ја правеше само фризер, тримерот е одличен!

Jan. 7, 2023

ПРОФЕСИОНАЛЕН БЕЗЖИЧЕН ТРИМЕР

1

T

Trajce

4/5

Imam dolga brada i sakam sekogas da bide sredena, trimerot odlicno mi odgovara za taa namena. Bezicen e se polni i mnogu prakticen.

Jan. 7, 2023

ПРОФЕСИОНАЛЕН БЕЗЖИЧЕН ТРИМЕР

1

VA

Viktor Arsovski

5/5

Go kupiv trimerot za mojot salon i mozam da kazam deka e najprakticen od site sto sum gi koristel do sega. Se polni i baterijata e mokna trae nekolku casa..

Jan. 7, 2023

ПРОФЕСИОНАЛЕН БЕЗЖИЧЕН ТРИМЕР

1

ЗП

Зоран Петров

5/5

Сакам да испробувам нови фризури и доста често ја шишам косата, затоа решив да го купам овој тример. Го користев неколку пати и сум презадоволен.

Jan. 7, 2023

ПРОФЕСИОНАЛЕН БЕЗЖИЧЕН ТРИМЕР

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ