🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Известување од пошта: пратките за општина Центар, Куманово и Охрид, рок на достава 7 дена

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-45%

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

2 ВО 1 ПРОФЕСИОНАЛНА ПЕГЛА ЗА КОСА

1999 ден

1099 ден


заштедувате 900 ден (-45%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

НАНО ТУРПИЈА ЗА НЕГА НА СТАПАЛА (1+1 ГРАТИС)

999 ден 350 ден

🔥 Уштe 3 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

2 ВО 1 ПРОФЕСИОНАЛНА ПЕГЛА ЗА КОСА

🤩 Професионалната 2 во 1 преносна пегла за права и виткана коса која е веќе дел од чантата на секоја дама 🤩

Предности при користење на овој производ

✅ Мултифункционална намена - за изглед по ваш избор, сега можете да изберете помеѓу права и виткана коса во последен момент без да се двоумите.

✅ 5 нивоа на температура - подесете ја температурата на едно од петте нивоа помеѓу 150-230°C без да ја оштетите вашата коса.

✅ Супер компатибилна - понесете ја секаде со себе во вашата чанта, ранец или актовка.

✅ 30 секунди загревање - до посакуваната температура.

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН И КОМПАКТЕН ДИЗАЈН

Компактниот дизајн ти овозможува да патувате секаде со неа. Се што треба да направите е да ја изберете идеалната температура за вашата коса и за помалку од 30 секунди таа ќе биде спремна за користење.

Уникатниот мултифункционален дизајн ќе ти овозможи секогаш да имате нов изглед, дали тоа ќе биде права или виткана коса и ќе ве направи да се чуствувате елегантно и совршено преку целиот ден.

Излезете од дома во секој момент без двоумење за изгледот на вашата коса.

ДВОЈНА ФУНКЦИЈА

Најновиот дизајн на професионалната пеглата за коса овозможува двојна функција за вашиот избор и вкус дали е тоа права или виткана коса, сега ќе можете најлесно и најбрзо да дојдете до посакуваниот изглед и тоа било каде и да сте.

Тоа ви го овозможува нејзиниот компактен и практичен дизајн и ви ја дава слободата да ја понесете со себе во вашата чанта, ранец или актовка.

Дали ви се случило да излезете од дома во брзање со несредена коса? Ова нема да ви се повтори никогаш повеќе бидејќи оваа пегла ќе биде секогаш тука до вас.

Зошто да ја избереш нашата 2 во 1 професионална пегла за коса:

  1. Овој производ е идеален за зацрвстувањето на косата. Керамичкиот слој овозможува рамномерна распределба на топлината за брзо и ефикасно исправување на косата.

  2. Освен што ја исправа косата, овозможува и создавање на совршени локни. Едноставно постави ја саканата температура и стилизирај ја косата по желба.

  3. Благодарение на керамичката обвивка, овој производ ја штити косата од оштетување и сушење. Ова значи дека можеш да го постигнеш посакуваниот стил без да ја оштетиш косата.

  4. Овој производ е повеќенаменски, што значи дека можеш да го користите за различни фризури и стилови, како и за различни типови коса. Тоа е совршен производ за секој кој сака да експериментира со својата коса.

 

Технички карактеристики:

  • Kерамички плочки со антистатички турмалин

  • Кабел за напојување: 2м

  • Напон: 100-240v 50 / 60Hz

  • Температура: 150°C-230°C

  • Моќност: 45W

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

🤔 Дали оваа пегла за коса има опција за регулирање на температурата?

Да, оваа професионална пегла за коса има опција за регулирање на температурата во согласност со типот на косата и преференциите на корисникот.

💁‍♀️Како се користи оваа пегла за коса?

Оваа пегла за коса е многу лесна за користење. Просто вклучете ја, почекајте додека се загрее, регулирајте ја температурата и започнете со пеглање на косата. Одлична е за домашна употреба и погодна е за секој тип на коса.

💁‍♀️Како да ја одржувам оваа професионална пегла за коса?

За да го одржувате квалитетот на пеглата, по употреба, избришете ја со мека крпа. Треба да ја чистите од време на време, особено ако користите производи за коса, за да се избегнат нагомилувањата на прашини и мрсноќа.

🤔Колку време е потребно да се загрее пеглата и дали е лесно да се користи?

Пеглата се загрева во рок од само неколку секунди и е лесна за користење. Можете брзо да ја користите за да го добиете желениот изглед на косата.

💁‍♀️Што прави оваа професионална пегла за коса специјална и што ја прави популарна?

Оваа професионална пегла за коса е специјално дизајнирана со врвен материјал и технологија која ви овозможува да го стилизирате вашето коса на перфектен начин, без оштетување.

🤔Дали оваа пегла за коса може да биде користена за креирање на различни стилови?

Да, со оваа професионална пегла за коса може да создадете различни стилови на косата. Откако ќе ја прилагодите температурата, можете да ја користите за да ја истретирате косата и да создадете бројни модерни стилови.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

1

МГ

Милена Грозданова

верифициран купувач

5/5

Оваа пегла за коса е најдоброто нешто што некогаш сум го користела! Совршено ја исправа косата, без никакво оштетување.

April 22, 2023

2 ВО 1 ПРОФЕСИОНАЛНА ПЕГЛА ЗА КОСА

1

Љ

Љупка

верифициран купувач

5/5

Јас сум многу задоволна од овој производ бидејќи брзо се загрева и е лесен за употреба. Резултатите се фантастични и мојата коса изгледа одлично.

April 22, 2023

2 ВО 1 ПРОФЕСИОНАЛНА ПЕГЛА ЗА КОСА

1

НШ

Нетка Шајкарова

верифициран купувач

5/5

2 во 1 пеглата за коса е многу практична, бидејќи можам да ја користам и за исправување и за виткање. Заштедив пари и простор и добив одлични резултати.

April 22, 2023

2 ВО 1 ПРОФЕСИОНАЛНА ПЕГЛА ЗА КОСА

1

МС

Мими Стојкова

верифициран купувач

5/5

Супер производ! Можете да бидете сигурни дека ќе трае со години, без разлика колку често ја користите.

April 22, 2023

2 ВО 1 ПРОФЕСИОНАЛНА ПЕГЛА ЗА КОСА

1

Н

Николина

верифициран купувач

4/5

Овој производ ми заштеди многу време бидејќи брзо се загрева и многу брзо ми ја исправа косата. Сега можам да заштедам време наутро и да имам повеќе време за други работи.

April 22, 2023

2 ВО 1 ПРОФЕСИОНАЛНА ПЕГЛА ЗА КОСА

1

ВК

Вики Костова

верифициран купувач

5/5

Оваа пегла за коса е многу лесна за употреба, што е одлично за луѓе кои не се многу вешти со уредите за коса. Резултатите се одлични, без разлика дали ја користите за исправување или виткање на косата.

April 22, 2023

2 ВО 1 ПРОФЕСИОНАЛНА ПЕГЛА ЗА КОСА

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ