🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-40%

slider image
slider image
slider image
slider image

2.4G БЕЗЖИЧНА КОНЗОЛА СО ДВА КОНТРОЛЕРИ, 4K ULTRA HD

2999 ден

1799 ден


заштедувате 1200 ден (-40%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

2.4G БЕЗЖИЧНА КОНЗОЛА СО ДВА КОНТРОЛЕРИ, 4K ULTRA HD

Уживај во врвното гејмерско искуство! 🎮🕹

Предности при користење на овој производ

✅ Безжична слобода - Со 2.4G безжични контролери, можеш удобно да играш од далечина, без ограничувањата на каблите.

✅ Широка библиотека за игри - Со претходно инсталирани 10457 игри, никогаш нема да ти биде здодевно, давајќи ти неограничени часови забава.

✅ Лесно поврзување - Едноставно поврзи ја конзолата со HDMI на твојот телевизор и уживај во игрите со само неколку чекори.

✅ Двојна забава - Со два контролери во сетот, можеш веднаш да поканиш пријател во играта и да уживате во играњето заедно.

ДРУШТВЕНА ЗАБАВА!

Оваа 2.4G безжична конзола за игри со два контролери овозможува неограничени часови забава. Со претходно инсталирани 10457 игри, вклучувајќи класични наслови од минатото и популарни модерни игри, никогаш нема да останеш без избор.

Лесно е да ја поврзеш конзолата со телевизорот преку HDMI кабел и да започнеш со забава!

4К ULTRA HD РЕЗОЛУЦИЈА

Уживај во кристално чиста графика и неверојатни детали со поддршка за 4K Ultra HD резолуција. Оваа конзола ти овозможува да ги доживуваш игрите на сосема нов начин, со јасни текстури и живописни бои.

2.4G БЕЗЖИЧНО ПОВРЗУВАЊЕ

Благодарение на безжичната технологија 2.4G, можеш да се ослободиш од непотребните кабли и удобно да ги играш омилените игри на оддалеченост од 10 метри од конзолата. Ова ти овозможува поголема слобода на движење и непречено уживање во играта.

Технички карактеристики:

  • Безжична технологија 2.4G;
  • Слика: 4K ultra HD;
  • 10457 преинсталирани игри;
  • HDMI поврзување;
  • Два контролери во комплетот.

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Колку контролери доаѓаат со оваа конзола?

Оваа конзола доаѓа со два безжични контролери, што ви овозможува веднаш да започнете да играте со пријател или член на семејството.

Како се поврзува конзолата со телевизорот?

Конзолата едноставно се поврзува со вашиот телевизор преку HDMI кабел, што ви овозможува брз и лесен пристап до вашите омилени игри.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ