🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-49%

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

3 ВО 1 РОТИРАЧКИ КУЈНСКИ СЕЦКО И РЕНДЕ

1790 ден

899 ден


заштедувате 891 ден (-49%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

Одберена боја: ЗЕЛЕНА

🔥 Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

3 ВО 1 РОТИРАЧКИ КУЈНСКИ СЕЦКО И РЕНДЕ

Иновација во кујната за полесна подготовка на храна! 🥗🥒🥕🧄

Предности при користење на овој производ

✅ Подобри резултати со помалку труд - Исецкај и изрендај многу полесно и поефикасно!

✅ Лесен за користење - Вметни ја храната и затвори го капакот, сврти ја рачката и гледај како ситно сечканата храна паѓа право во садот.

✅ Квалитетна изработка - Сечилата се изработени од нерѓосувачки челик, а остатокот од уредот е изработен од висококвалитетна ABS пластика.

✅ 3 вида на сечкање и рендање - 3 различни сечила се наменети за дробење, крупно и фино рендање.

🥗 ПОЛЕСНА И ПОБРЗА ПОДГОТОВКА

Заврши ги задачите во кујната за исклучително кратко време, заборави на макотрпното сечкање и рендање. Сега има многу полесно и поефикасно решение!

Ротирачкиот сецко е висококвалитетен, едноставен и лесен за употреба. Обезбедува побрза работа во кујната и можност да се посветиш на други работи.

3️⃣ РАЗЛИЧНИ ДОДАТОЦИ

Има 3 различни додатоци кои се безбедни за во машина за садови и ти заштедуваат време, труд и простор во кујната.

Подготви го кашкавалот за пица или омлет, изрендај јаболко за пита, тиквички и компири за миг. Исечкај краставица за салата за неколку секунди. Измели јатки или бисквити за твоите десерти.

⚡ ЛЕСНА УПОТРЕБА

Доволно е да вметнеш овошје или зеленчук во соодветниот сад и да ја завртиш рачката. Рендето брзо и прецизно ќе се погрижи за рендање или сечење, заштедувајќи ти време и напор. Вметни ја храната и затвори го капакот, сврти ја рачката и гледај како ситно сечканата храна паѓа право во садот!

Cодржи капак кој ја притиска храната, па безбедноста е загарантирана.

Сечилата за сечење се изработени од нерѓосувачки челик кои се исклучително остри.

Технички карактеристики:

  • Материјал: ABS, нерѓосувачки челик;
  • Димензии: 26 cm x 24 cm.

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 49% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Дали овие додатоци лесно се менуваат?

Да, додатоците лесно се менуваат. Секој додаток брзо и лесно се склопува и расклопува за да се прилагоди рендето на различни видови храна.

Колку е моќен и издржлув рачниот сецко?

Нашиот ротирачки сецко и ренде е дизајниран да биде моќен и ефикасен. Лесно се справува со рендање овошје, зеленчук и друга слична храна.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

1

КВ

Колева Виолета

верифициран купувач

4/5

Одамна не сум купила подобра работа за во кујна, заштедувам премногу време, а самиот процес ми е многу полесен од претходно. Го препорачувам на секоја домаќинка, навистина вреди да го има секој во својата кујна!

Jan. 7, 2023

3 ВО 1 РОТИРАЧКИ КУЈНСКИ СЕЦКО И РЕНДЕ

1

VT

Vesna Trajkovski

верифициран купувач

5/5

Odamna sakav da ja smenam melnickata sto ja imam doma so nekoja nova i podobra no ne beh nasla. Go naracav ova rende slucajno i seg adoznav deka vsusnot moze da bide i melnicka i rende vo edno! Posakuvam porano da doznaev za ova, mnogu energija, trud i vreme bi zastedila.

Jan. 7, 2023

3 ВО 1 РОТИРАЧКИ КУЈНСКИ СЕЦКО И РЕНДЕ

1

ЕП

Емилија Петровска

верифициран купувач

5/5

Не само што заштедувам многу време туку имам впечаток дека ја ренда храната подобро од обично ренде, може многу поситно да ренда, исто и кога сецкам. Но најважно е веќе што не ме болат рацете кога го рендам каскавалот или сирењето..

Jan. 7, 2023

3 ВО 1 РОТИРАЧКИ КУЈНСКИ СЕЦКО И РЕНДЕ

1

АЦ

Анета Цветаноски

верифициран купувач

5/5

Одличен производ за приготвување голема количина на храна, како на пример за прослави или родендени, сè се завршува доста брзо со многу помалку труд!!

Jan. 7, 2023

3 ВО 1 РОТИРАЧКИ КУЈНСКИ СЕЦКО И РЕНДЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ