🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-56%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

ПАМЕТЕН СЕФ ВО ФОРМА НА КНИГА

2290 ден

999 ден


заштедувате 1291 ден (-56%)

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Четврток и Сабота

бесплатна достава

Уштe 3 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ПАМЕТЕН СЕФ ВО ФОРМА НА КНИГА
 

Заштити ги твоите највредни работи во случај на кражба на твојот дом или канцеларија 
 


Предности при користење на овој производ

Безбеден
- Обезбеди ги твоите пари и скапоцености на најоригинален начин. Книгата со сеф во внатрешноста е најдобриот начин да ги заштитиш твоите пари и скапоцености. Стави ја оваа книга на полица со другите книги и не грижи се.

Висококвалитетен материјал - Сефот е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, има пространа внатрешност што ти овозможува да складираш работи од различни големини.

Мултифункционален - Може да се користи за безбедно складирање готовина, накит, кредитни картички, пасоши, документи и други скапоцености...

ОДЛИЧНО РЕШЕНИЕ
 

Наоѓањето безбедно место за чување пари и други вредни предмети е еден од вообичаените проблеми, особено ако имаш љубопитни гости. Ако ти треба трајно решение за овој проблем, ти го претставуваме нашиот паметен сеф во форма на книга.

Повеќето провалници поминуваат помалку од шест минути во домот на жртвата и имаат само време да ги проверат најочигледните места за вредни предмети.

Овие уникатни сефови ти овозможуваат да скриеш скапоцености во вообичаените места од домаќинството.

Тоа е исто така е погодно место за оставање работи преку ноќ. Никогаш повеќе нема да ја пребаруваш куќата наутро, заборавајќи каде си ги оставил клучевите и паричникот, сега можеш едноставно да ги ставиш во безбедната книга и секогаш ќе се сеќаваш.

slider image

ИСТА КАКО И СЕКОЈА ДРУГА КНИГА
 

Твојата тајна книга ќе остане незабележана каде и да ја ставиш, никој нема да може да ја разликува вистинската книга од сефот.

Креативно решение за сите оние кои сакаат да ги заштитат своите вредни работи од кражба или едноставно да чуваат важни документи само за себе, но и оригинален подарок што секој ќе го обожава!

Може да се користи за безбедно складирање готовина, накит, кредитни картички, пасоши, документи и други скапоцености

Може да седи во твојата библиотека како и секоја друга книга, освен што само ти ќе знаеш дека зад корицата се крие метален сеф.

 

ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН И КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ
 

Сефот е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, има пространа внатрешност што ти овозможува да складираш работи од различни големини.

Дизајнирана е така што не се издвојува од ниедна друга книга на полицата на твојата библиотека, совршено се вклопува во секое опкружување и обезбедува сигурност. Надворешноста е направена во форма на елегантна картонска обвивка, која внатре крие пространа метална кутија изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик, каде што можеш да складираш пари, накит и други вредни предмети. Има брава со две копии од клучот.

Купи си сигурност или израдувај некого со овој практичен подарок!

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: картонска корица и метална кутија
  • Димензии: 24 x 15.5 x 5.5 cm


Нарачајте го вашиот веднаш со 56% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

1

ЗМ

Златко Милошевски

верифициран купувач

5/5

Доколку барате практично и стилско решение за чување на вашите вредни предмети, оваа книга како безбедна кутија е она што ви треба. Брзо и лесно се отвора, а безбедноста е на високо ниво.

Feb. 9, 2023

ПАМЕТЕН СЕФ ВО ФОРМА НА КНИГА

1

ДЈ

Димитар Јанакиев

верифициран купувач

5/5

Оваа книга како безбедносна кутија е одличен избор, доколку сакате да имате безбедно и дискретно место за складирање на вашите вредни работи. Има многу добра брава и издржлив материјал е 🙂

Feb. 9, 2023

ПАМЕТЕН СЕФ ВО ФОРМА НА КНИГА

1

ЕС

Елена Спирова

верифициран купувач

5/5

Одлична инвестиција за секој кој сака да ги заштити своите скапоцености. Многу е издржлива и лесна за складирање на полица или маса.

Feb. 9, 2023

ПАМЕТЕН СЕФ ВО ФОРМА НА КНИГА

1

ТЈ

Трајчевска Јана

верифициран купувач

5/5

Одличен производ за чување на скапоцености и важни документи. Изгледа како нормална книга но идеална за криење работи. Ја препорачувам на секој што сака да биде сигурен дека нивните работи се во добри раце.

Feb. 9, 2023

ПАМЕТЕН СЕФ ВО ФОРМА НА КНИГА

1

СП

Сашко Пецов

верифициран купувач

4/5

Безбедносна кутија е совршен избор за оние кои сакаат да ги чуваат своите работи на дискретен начин. Цврстиот материјал и доброто заклучување ја прават безбедна и сигурна 😄

Feb. 9, 2023

ПАМЕТЕН СЕФ ВО ФОРМА НА КНИГА

1

MH

Marija Hristova

верифициран купувач

4/5

Odlicen proizvod!

Feb. 9, 2023

ПАМЕТЕН СЕФ ВО ФОРМА НА КНИГА

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ