🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-66%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

ПРАВ ЗА ОДЗАТНУВАЊЕ И ЧИСТЕЊЕ НА ОДВОДИ

899 ден

299 ден


заштедувате 600 ден (-66%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

НАНО ТУРПИЈА ЗА НЕГА НА СТАПАЛА (1+1 ГРАТИС)

999 ден 350 ден

🔥 Уштe 2 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ПРАВ ЗА ОДЗАТНУВАЊЕ И ЧИСТЕЊЕ НА ОДВОДИ

💥🌪️ За совршено чисти одводи!🌪️💥

Предности при користење на овој производ

✅ Реши го проблемот со затнатите одводи - Одводите во кадите и тушевите се постојано полни со коса и парчиња сапун кои влијаат на протокот на вода.

✅ Многу моќна формула - Лесно се раствора и уништува маснотии, коса, хартија, масла, насобрано ѓубре од сапуница и сета органска материја во одводот.

✅ Лесен за употреба - Не ги оштетува одводите, цевките или септичкиот систем.

✅ Совршено решение за сите кујни и бањи – Ќе ги „стопи“ сите нечистотии и повеќе нема да се задржува вода.

✅ Силен ефект - Овој алкален растворувач на нечистотии во прав може ултрабрзо да разложи бројни нечистотии од различно потекло.

ИНСТАНТ РЕАКЦИЈА И СИЛЕН ЕФЕКТ

Овој алкален растворувач на нечистотии во прав може експресно да разложи бројни нечистотии од различно потекло.

Тоа е алкална супстанција во внатрешноста на производот, која нема непријатен мирис. Зад себе остава свеж мирис и нема да ја оштети кожата на твоите раце, бидејќи е едноставен и сосема безбеден за употреба.

Нема силни хемикалии кои ги кородираат цевките, па создаваат уште поголеми проблеми!

Различни видови нечистотија се акумулираат внатре во одводот, од нечистотии што не се гледаат со голо око, како бактерии, до прамени коса, коса по депилација или бричење, остатоци од паста за заби и делови од други производи за нега на лице и тело. Се создава дополнително количество талог на кој се акумулираат бактерии и создаваат непријатен мирис - но прашокот за чистење на одводот им стои на патот!

НАЧИН НА УПОТРЕБА

Истури околу 50 грама прашок за чистење директно во одводот. Нема потреба да земаш посебна мерна чаша за да ја одредиш точната количина на прашок! Потоа треба да додадеш 1 литар топла вода во одводот и да почекаш десет минути.

Одводот ќе биде незатнат и чист по десет минути, а можеш да уживаш во топла бања или да ги миеш садовите и да бидеш сигурен дека нема лоши бактерии и габи во твојот мијалник и одвод!

 

Технички карактеристики:

  • Количина: 110g


Нарачајте го вашeто веднаш со 55% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

1

ВС

Васко Спасов

верифициран купувач

5/5

Овој производ е неверојатен, мијалникот и одводот ми се повторно како нови. Не верував дека нешто ќе помогне, но овој прав без проблем исчисти се. Дефинитивно би го препорачал овој производ на секој кој има проблеми со затнати мијалници и одводи.

March 10, 2023

ПРАВ ЗА ОДЗАТНУВАЊЕ И ЧИСТЕЊЕ НА ОДВОДИ

1

МД

Маринела Д.

верифициран купувач

5/5

Не ми се верува колку е ефикасен овој производ! Го користев за водникот во кујна и веднаш по употребата исчезнаа сите проблеми. Ова е дефинитивно најдобриот чистач што некогаш сум го пробала 😄

March 10, 2023

ПРАВ ЗА ОДЗАТНУВАЊЕ И ЧИСТЕЊЕ НА ОДВОДИ

1

К

Катерина

верифициран купувач

4/5

Овој прав е совршен за чистење на одводи. Не само што ги отстранува сите блокади, туку и остава пријатен мирис. Го препорачувам овој производ на сите кои бараат ефикасен и пријатен начин за прочистување на одводите 🙂)

March 10, 2023

ПРАВ ЗА ОДЗАТНУВАЊЕ И ЧИСТЕЊЕ НА ОДВОДИ

1

СБ

Стојанова Благица

верифициран купувач

5/5

Најдобар производ на пазарот што сум го користела досега 🙂 Го препорачувам на секој кој сака брзо и ефикасно решение!

March 10, 2023

ПРАВ ЗА ОДЗАТНУВАЊЕ И ЧИСТЕЊЕ НА ОДВОДИ

1

MD

Marko Dimitrov

верифициран купувач

4/5

Proizvodot go koristam redovno i vo kujna i vo kupatiloto. Cesto pati se zatnuva odvodot i vodata ne istekuva no so ovoj prav se se resava mnogu brzo.

March 10, 2023

ПРАВ ЗА ОДЗАТНУВАЊЕ И ЧИСТЕЊЕ НА ОДВОДИ

1

ВП

Виолета Петрова

верифициран купувач

5/5

Презадоволна сум од производот и од услугата! Откако го користев, мијалникот и одводот беа целосно чисти и без никакви блокади. Исто така, остава пријатен мирис по употреба.

March 10, 2023

ПРАВ ЗА ОДЗАТНУВАЊЕ И ЧИСТЕЊЕ НА ОДВОДИ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ