🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-47%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

ПРСКАЛКА ПОД ВИСОК ПРИТИСОК

1899 ден

990 ден


заштедувате 909 ден (-47%)

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Четврток и Сабота

бесплатна достава

Уштe 3 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ПРСКАЛКА ПОД ВИСОК ПРИТИСОК
 

Исчисти со леснотија! 
 


Предности при користење на овој производ


Се поврзува со цревото - Овој неверојатен додаток за црево го претвора секое градинарско црево во совршениот алат за чистење со висок притисок.

Едноставно поврзување - Едноставно поврзи го со стандардно градинарско црево и прилагоди го млазот за миење на автомобилот, терасата, тенда, столчиња, дури и чамец. Работи на твојот стандарден приклучок за вода.

За секакви површини - Можеш да го користиш за темелно чистење на речиси сите површини, дури и на чувствителните. Можеш да го подесуваш притисокот од најслаб (за полевање) до најсилен млаз (за чистење).

ЧИСТЕЊЕ СО ЛЕСНОТИЈА
 

Измиј го автомобилот како професионалец или исчисти го покривот без да користиш скали со специјални додатоци! Наводнувањето на дворот и градината никогаш не било позабавно и полесно!

Идеална големина за да стигне до помалку достапните делови од автомобилот или прозорецот, ја отстранува целата нечистотија многу брзо. Измиј ги прозорците на вториот кат без скала брзо и лесно, отстрани секаков вид на нечистотија и остатоци!

Овој неверојатен додаток за црево го претвора секое градинарско црево во совршениот алат за чистење со висок притисок.

СОВРШЕН АЛАТ ЗА ЧИСТЕЊЕ ПОД ПРИТИСОК
 

Едноставно поврзи го со стандардно градинарско црево и прилагоди го млазот за миење на автомобилот, терасата, тенда, столчиња, дури и чамец. Можеш да го подесуваш притисокот од најслаб (за полевање) до најсилен млаз (за чистење).

Water zoom е моќна прскалка под висок притисок која работи на твојот стандарден приклучок за вода, нема потреба од пумпа со висок притисок. Доволно е само да ја приклучиш на твоето црево и ќе добиеш совршен алат за чистење под висок притисок. Без проблем можеш да го користиш за миење на твојот автомобил, терасата, тендата, како и твоите столчиња и дворот..Лесен е за употреба, а добиваш и додаток четка која не ги оштетува површините.

Технички карактеристики:

  • Димензии: 31 x 15 x 3cm
  • Материјал: алуминиум и пластика

     

Сетот вклучува:

  • 1 x Water zoom моќна прскалка
  • 1 x Регулатор на млаз
  • 1 x Диспензер за средство за чистење
  • 1 x Четка


Нарачајте ја вашата веднаш со 48% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ