🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-30%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

РОТИРАЧКА МЕХАНИЧКА МЕТЛА ЗА ЧИСТЕЊЕ

999 ден

690 ден


заштедувате 309 ден (-30%)

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Четврток и Сабота

бесплатна достава

Уштe 3 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

РОТИРАЧКА МЕХАНИЧКА МЕТЛА ЗА ЧИСТЕЊЕ
 

Заборави на традиционалното чистење со метла, затоа што сега на располагање ја имаш оваа магична ротирачка метла
 


Предности при користење на овој производ

Суво и влажно чистење
- Мултифункционалната ротирачка четка ќе ти помогне да се ослободиш од влажните дамки, вишокот вода на подот или плочките и многу повеќе.

Тројна ротирачка четка - Која и помага на метлата лесно да ги собере отпадоците и прашината.

Без траги - Заборави на различните четки и бришачи кои оставаат траги.

Лесно миење - За да ја испразниш четката по чистењето, само притиснете едно копче.

МЕХАНИЧКА МЕТЛА ЗА ПОЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ
 

Користењето на традиционална метла и правосмукалка е макотрпна работа. Но, можеш да заборавиш на тоа! Ти ја претставуваме светски познатата револуционерна магична ротирачка метла која што е безжична, лесна и лесно ја отстранува секоја нечистотија.

Тајната е во технологијата на тројна ротирачка четка која и помага на метлата лесно да ги собере отпадоците и прашината. Само помини со метлата над отпадоците и тие веднаш ќе исчезнат.

БЕЗ БАТЕРИИ И БЕЗ КАБЛИ

 

Тежи помалку од 1 килограм и може лесно да се складира било каде. Има голем капацитет за собирање отпадоци дури и од најтешко достапните места. Замени ги старите метли, правосмукалки и џогери со оваа магична метла и направи си го животот полесен.

Ќе ти помогне да се ослободиш од влажните дамки, вишокот вода на подот или плочките и многу повеќе.

Без батерии и без кабли така што ќе ви овозможи да заштедите електрична енергија.

Контејнер за собирање на сметот со голем капацитет кој лесно се празни со еден допир.

Технички карактеристики:

  • Тежи помалку од 1kg и може лесно да се складира било каде
  • Димензии: 34 x 18 x 110 cm
  • Без батерии и без кабли
  • Чисти влажни или суви површини


Нарачајте ја вашата веднаш со 30% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ