🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Известување од пошта: пратките за општина Центар, Куманово и Охрид, рок на достава 7 дена

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-52%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

САМОЛЕПЛИВА 3Д ЅИДНА ТАПЕТА (10 ПАРЧИЊА)

2490 ден

1190 ден


заштедувате 1300 ден (-52%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 2 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

САМОЛЕПЛИВА 3Д ЅИДНА ТАПЕТА
 

Декорирај или обнови го ѕидот за само неколку минути!

(10 ПАРЧИЊА)
 


Предности при користење на овој производ


Внатрешна топлинска и звучна изолација - Реши го проблемот со влагата и украси ги ѕидовите со еден потег.

Водоотпорни тапети кои се лесни за одржување - Овие тапети се водоотпорни, што значи дека веќе немаш проблем со дамките на ѕидот во кујната и трпезаријата, како и со уметничките дела на најмалите. Доволно е да ја поминеш тапетата со влажна крпа и да ја вратиш во првобитниот сјај.

Квалитетен материјал - Полиетилен, целосно еколошки и сертифициран тип на пластика. Отпорна на загревање до 120 степени и е сосема безбедна за кујната и просторот околу електричниот шпорет.

Брза монтажа - Не ти треба дополнителен лепак, треба само да ја одлепиш заштитната фолија и да ја залепиш тапетата на ѕидот.

ЕЛЕГАНТНО ПРИКРИВАЊЕ НА ОШТЕТЕНИТЕ ЅИДОВИ

 

Тапетите се одличен избор за украсување и разубавување на твоето омилено катче во домот. Одлични се и за покривање на оштетувања и гребнатини на ѕидовите. Бидејќи се меки и топли на допир, погодни се и за домаќинства со деца и постари лица. Покрај прекрасниот изглед, тие можат да се пофалат дека ја намалуваат бучавата во просторијата и делуваат како топлински изолатор.

МОДЕРЕН ИЗГЛЕД ЗА СЕКОЈА ПРОСТОРИЈА
 

Здодевните ѕидови ќе станат вистинска атракција со 3D налепници. Убаво ќе се вклопи со твојата декорација и мебел, со нив лесно ќе ги покриеш недостатоците и ќе внесеш свежина во твојот дом. Погодни се за секоја просторија. Нивниот изглед е безвременски, но во исто време и модерен.
 

Технички карактеристики:

  • Димензија на една тапета: 70 x 70 cm


Нарачајте ги вашите веднаш со 52% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ