🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-52%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

СЕТ 4 ОРГАНИЗЕРИ ЗА ОБЛЕКА

1450 ден

690 ден


заштедувате 760 ден (-52%)

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Четврток и Сабота

бесплатна достава

Одбери боја

Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

СЕТ 4 ОРГАНИЗЕРИ ЗА ОБЛЕКА
 

За максимално искористен простор!
 


Предности при користење на овој производ

Идеални за мали простори
- Немаш доволно простор за алишта или сите твои плакари се веќе полни? Сега конечно можеш да го искористиш максимумот од секој квадрат. Претвори ја секоја полица или фиока во мини плакар!

Чувај ја гардеробата без да се гужва - Колку пати ти се гужвале работите додека ги местиш? На тоа му дојде крајот, бидејќи благодарение на нашите организери за складирање, сите работи секогаш ќе изгледаат како што си ги оставил. Идеален избор за патување.

Безброј начини на употреба - Иако главната цел на овие организери е да ги чува алиштата, можеш да ги користиш за се што ќе ти текне! Спакувај ги старите книги, документи, весници, алатки, новогодишни украси, сезонска гардероба итн.

ОДЛИЧНО РЕШЕНИЕ ЗА ОРГАНИЗИРАЊЕ НА АЛИШТАТА
 

Дали често се случува твојата гардероба да исчезне или да не можеш да се сетиш каде си ја оставил? Се повеќе луѓе се жалат на овој проблем, но конечно има решение!

Организерите за чување алишта е нешто што секое домаќинство едноставно мора да го има. Сега секој агол од домот ќе биде максимално искористен, а твоите работи секогаш ќе бидат уредни, пеглани и складирани на дофат. Иако може да се користи во плакарот, овие организери одлично се вклопуваат во фиоките бидејќи ти овозможуваат да ги организираш алиштата како што отсекогаш си сонувал. Совршени за мали куќи и апартмани, идеални за патување, а може да се преклопат кога не се користат.

СОВРШЕНИ ЗА МАЛИ СТАНОВИ И АПАРТМАНИ
 

Дали живееш во мала куќа или стан? Си пробал се и сешто, но секогаш ти снемува простор? Без разлика колку работи имаш, со помош на овие организери ќе можеш да складираш повеќе алишта и гардероба отколку што си мислел дека е можно!

Дали понекогаш се чувствуваш како некое парче облека да испарило, иако си ги видел пред само неколку дена? Дали поминуваш долго време барајќи одредено парче облека и не можеш да се снајдеш? Ти не си единствениот! Со организерите за чување алишта и гардероба, секогаш ќе знаеш каде се твоите работи. Организирај ги алиштата за полесно да функционираш! Претворете ја секоја полица или фиока во мини плакар и многу повеќе!

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: Платно
  • Димензии големо: 33 x 30 x 9 cm (x2)
  • Димензии мало: 33 x 16 x 9 cm (x2)


Нарачајте го вашиот сет веднаш со 52% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ