🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-50%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

СУПЕР МОЌНА ВОДООТПОРНА ЛЕД СВЕТИЛКА

1199 ден

599 ден


заштедувате 600 ден (-50%)

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Четврток и Сабота

бесплатна достава

Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

СУПЕР МОЌНА ВОДООТПОРНА ЛЕД СВЕТИЛКА
 

Ултра моќна мини светилка за осветлување при кампување или планинарење
 


Предности при користење на овој производ
 

Совршена видливост - Без разлика дали сакаш да го осветлиш патот до шаторот додека кампуваш или твојот следен плен додека ловиш, оваа светилка гарантира совршена видливост во сите услови. Ништо повеќе нема да пропуштиш.

Ултра лесен дизајн - Нема да се чувствуваш уморен по долго време користење. Погодна за патници на долги растојанија, клиенти со стари лица и деца. Бидејќи е многу лесна, дури и случајно да падне, нема да им наштети на децата и постарите лица.

Мултифункционална - Идеална за механички поправки, осветлување на гаражата, кампување, за итно осветлување, пешачење, велосипедизам, ноќен риболов, лов, ноќно трчање и други активности на отворено.

ОДЛИЧНА ЗА КАМПУВАЊЕ И ПЛАНИНАРЕЊЕ

Без разлика дали често одиш во природа, немаш осветлување во дворот или често поправаш нешто - оваа батериска светилка ќе ги надмине сите батериски ламби и ќе ги замени старите светилки со кабли.

Ултра моќно осветлување со 3 режими: силно осветлување, средно осветлување и трепкање.

ОТПОРНА И ИЗДРЖЛИВА

Светилката е направена за итни случаи - отпорна е на падови, удари и лоши временски услови, па не треба да се грижиш ако останеш без струја, автомобилот ти се расипе или си во природа, овој фенер нема да го дозволи тоа.

Водоотпорна е, отпорна на удари.

Идеална за механички поправки, осветлување на гаражата, кампување, за итно осветлување, пешачење, велосипедизам, ноќен риболов, лов, ноќно трчање и други активности на отворено.

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: ABS
  • Капацитет на батеријата: 1200
  • Моќност: 5 W
  • Максимален опсег: 500m
  • UBS брзо полнење
  • Димензии: 21 x 10 cm

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ