🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-50%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

АВТОМАТСКА ГРАДИНАРСКА ПРСКАЛКА ЗА НАВОДНУВАЊЕ

2199 ден

1099 ден


заштедувате 1100 ден (-50%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 2 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

АВТОМАТСКА ГРАДИНАРСКА ПРСКАЛКА ЗА НАВОДНУВАЊЕ

Автоматско наводнување за твојата совршена градина! 🌱💦

Предности при користење на овој производ

✅ Прилагодливи режими на наводнување - Ти овозможува да го прилагодиш режимот на наводнување според специфичните потреби на твојата градина, обезбедувајќи оптимално наводнување за сите видови растенија.

✅ Автоматско работење - Уживај во мирот на автоматскиот систем за наводнување кој ти заштедува време и гарантира дека твојата градина секогаш ја добива потребната количина на вода.

✅ Заштеда на вода и енергија - Дизајниран за ефикасно користење на водата, нашата осцилирачка прскалка ја намалува потрошувачката на вода, што го прави еколошки и економично решение.

✅ Издржливост и доверливост - Изработен од висококвалитетни материјали, оваа прскалка е издржлива и долготрајна, давајќи ти доверливи перформанси за многу сезони на наводнување.

ЗА ТВОЈАТА ГРАДИНА

Откриј го совршениот начин за наводнување на твојата градина со нашата осцилирачка прскалка со прилагодливи режими на наводнување и автоматско работење. Дизајнирана да ги задоволи сите твои потреби за наводнување, оваа прскалка комбинира иновативна технологија и леснотија на користење за да ја одржува твојата градина бујна и здрава.

ПРИЛАГОДЛИВИ РЕЖИМИ

Нашата осцилирачка прскалка доаѓа со повеќе начини на наводнување кои лесно може да се прилагодат на специфичните потреби на твоите растенија. Без разлика дали имаш тревник, цветни леи или зеленчукова градина, оваа прскалка ти овозможува да ја поставиш точната количина на вода и површината за наводнување, осигурувајќи дека секое растение добива оптимална грижа.

АВТОМАТСКО РАБОТЕЊЕ

Заборави на рачно наводнување и уживај во мирот што го носи нашиот систем за автоматско наводнување. Едноставно поставете распоред за наводнување и прскалката автоматски ќе ја заврши работата наместо тебе.

Технички карактеристики:

  • Материјал: ABS PP, алуминиумска цевка;
  • Замавнување од 0-120° напред-назад;
  • Големина: околу 46 x 15 x 15cm.

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Колку е ефикасна во заштедата на вода?

Нашиот распрскувач е дизајниран да користи вода на најефикасен начин. Прецизното прилагодување на режимот на наводнување овозможува таргетирање на одредени области, со што се намалува непотребното трошење вода.

Дали распрскувачот е погоден за употреба во мали градини?

Апсолутно! Нашиот распрскувач е идеален за сите големини на градини. Со прилагодливите режими на наводнување, можете прецизно да ја контролирате количината на вода и површината што сакате да ја наводнувате, што го прави совршен за мали градини, како и за поголеми тревници и градини.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ