🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-46%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

ДВОСТРАНА НЕЛЕПЛИВА ТАВА ЗА ПАЛАЧИНКИ

1690 ден

899 ден


заштедувате 791 ден (-46%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 6 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ДВОСТРАНА НЕЛЕПЛИВА ТАВА ЗА ПАЛАЧИНКИ

Двострана керамичка нелеплива тава за палачинки, омлети, мекици! 🍳🥞😋👌🏼

Предности при користење на овој производ

✅ Двострана погодност - Со иновативен двостран дизајн и структура на преклопување, оваа тава ти овозможува да ја печеш палачинката од двете страни истовремено, обезбедувајќи побрз и полесен начин за совршено зготвени палачинки.

✅ Совршена симетрија - Дизајнот на преклопување овозможува рамномерно печење и златно-кафеава боја од двете страни на палачинката, обезбедувајќи естетски привлечен изглед и вкус што ќе го воодушеви секој љубител на храна.

✅ Повеќекратна употреба - Покрај палачинки, тавата може да се користи за подготовка на различни јадења, како што се омлети, мекици, палачинки со овошје или зеленчук, обезбедувајќи широк спектар на кулинарски можности во еден практичен уред.

✅ Лесно чистење - Благодарение на керамичката обвивка, храната не се лепи на површината на тавата, што го олеснува чистењето. Доволно е само да ја избришеш со влажна крпа за да ја одржуваш тавата во чиста состојба.

✅ Издржливост и рамномерна дистрибуција на топлина - Тавата е направена од висококвалитетен материјал, обезбедувајќи издржливост и рамномерна дистрибуција на топлина. Ова гарантира дека секоја палачинка ќе биде совршено приготвена!

СОВРШЕНО ПЕЧЕНИ ПАЛАЧИНКИ

Двостраната тава за палачинки, со својот иновативен дизајн, е идеално решение за љубителите на совршено печени палачинки, омлети или мекици. Оваа тава е опремена со две нелепливи керамички површини кои ти овозможуваат да ги приготвуваш палачинките од двете страни истовремено.

ДВОСТРАНО ПЕЧЕЊЕ

Склопувачката структура на тавата овозможува лесно преклопување, со што се постигнува рамномерно печење и симетричен изглед на секоја палачинка.

Наместо да ја превртуваш секоја палачинка поединечно, сега можеш да ја печеш од двете страни во исто време, заштедувајќи време и постигнувајќи исти резултати секој пат.

КЕРАМИЧКА ОБВИВКА

Тавата е изработена од висококвалитетни материјали, а керамичката обвивка овозможува приготвување на храната без дополнителна маснотија. Ова ги прави твоите оброци не само вкусни, туку и здрави. Тавата исто така овозможува лесна дистрибуција на топлина, осигурувајќи дека секој дел од палачинката е печена до совршенство.

Технички карактеристики:

  • Материјал: керамичка онелеплива обвивка;
  • Дијаметар: 19cm;
  • Рачка: 15cm.

 

 Нарачајте ja вашata веднаш со 46% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Дали тавата е погодна за приготвување други јадења освен палачинки?

Да, оваа двострана тава е повеќенаменска. Можете да ја користите за подготовка на омлети, палачинки со овошје, зеленчук или месо. Функционалноста на тавата ги проширува вашите опции за подготовка на храна.

Колку е тавата отпорна на гребење?

Тавата е изработена од висококвалитетни материјали и опремена со керамичка обвивка која обезбедува отпорност на гребење. Препорачуваме да користите пластични или дрвени алатки за зачувување на облогата.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ