🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-46%

slider image
slider image
slider image
slider image

ЕЛЕКТРИЧЕН УРЕД ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЧЕТКИ ЗА ШМИНКА

1490 ден

799 ден


заштедувате 691 ден (-46%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ЕЛЕКТРИЧЕН УРЕД ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЧЕТКИ ЗА ШМИНКА

Совршено чисти четки спремни да го направат твојот прекрасен изглед! 💄👁💋💁🏼‍♀️

Предности при користење на овој производ

✅ Брзо и ефикасно чистење - Оваа електрична алатка овозможува брзо и темелно чистење на четките за шминка. Вибрациите и ротацијата брзо ја отстрануваат шминката, нечистотијата и бактериите од четките, а со тоа им го продолжува животот.

✅ Хигиенско решение - Редовното чистење на четките за шминка е од суштинско значење за одржување на хигиената. Оваа алатка помага да се елиминираат бактериите и нечистотиите од четките, со што се намалува ризикот од иритација или проблеми со кожата.

✅ Лесно користење - Со USB напојување, оваа алатка е исклучително практична. Можеш да ја користиш насекаде со помош на USB полнење, што ја прави идеалена за патување или секојдневна употреба дома.

✅ Универзална компатибилност - Оваа алатка е компатибилна со повеќето четки за шминка со различни големини и форми. Ова значи дека можеш да ги исчистиш твоите омилени четки без разлика на брендот или типот.

ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ НА ЧЕТКИТЕ

Откриј ја тајната за беспрекорна шминка со нашиот електричен чистач за четки за шминка. Овој напреден уред е дизајниран да го олесни одржувањето на твоите омилени четки во чиста состојба, овозможувајќи ти секогаш да изгледаш неверојатно.

БРЗО И ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ

Заборави на долготрајното чистење и миење на четките со рака. Нашиот електричен чистач на четки користи вибрации и ротација за брзо и темелно отстранување на сета шминка, нечистотија и бактерии. Твоите четки ќе бидат подготвени за употреба за кратко време.

ХИГИЕНА И ЗДРАВЈЕ НА ТВОЈАТА КОЖА

Одржувањето на твоите четки за шминкање чисти е од суштинско значење за здравјето на твојата кожа. Со редовно користење на оваа алатка, ги елиминираш бактериите и нечистотиите кои можат да предизвикаат иритација или проблеми со кожата. Ќе се чувствуваш безбедно ако знаеш дека твојата шминка е нанесена со чиста алатка.

Технички карактеристики:

  • Материјал: ABS + силикон;
  • Димензии: 8.8 x 8.8 x 8.8 cm;
  • Напојување: USB.

 

 Нарачајте ја вашата веднаш со 46% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Како функционира овој електричен чистач за четки?

Оваа алатка користи вибрации и ротација за ефикасно отстранување на остатоците од шминка и нечистотија од четките. Едноставно натопете ја четката во вода или средство за чистење, вклучете ја алатката и оставете ја да го направи останатото.

Колку често треба да го користам овој чистач за четки?

Препорачуваме редовно чистење на четките за да се одржи нивната хигиена и да се продолжи нивниот животен век. За секојдневна шминка, користете го по секоја употреба.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ