🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-50%

slider image
slider image
slider image
slider image

ГАРНИТУРА СО 115 БИТОВИ, ШТРАФЦИГЕРИ И ДРУГИ АЛАТКИ ЗА ПРЕЦИЗНА ЕЛЕКТРОНИКА

1600 ден

799 ден


заштедувате 801 ден (-50%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ГАРНИТУРА СО 115 БИТОВИ, ШТРАФЦИГЕРИ И ДРУГИ АЛАТКИ ЗА ПРЕЦИЗНА ЕЛЕКТРОНИКА

Совршенство за секоја работна задача! 🛠🔌⚡💡

Предности при користење на овој производ

✅ Повеќенаменска употреба - Со сет од 115 бита и прецизни алатки, можеш да извршуваш широк опсег на работи, од мали поправки на електроника до склопување мебел.

✅ Ефикасност и прецизност - Секоја алатка во комплетот е дизајнирана да обезбеди максимална прецизност, овозможувајќи ти да ја завршиш секоја задача со сигурност и ефикасност.

✅ Трајност и квалитет - Алатките се направени од висококвалитетни материјали кои обезбедуваат издржливост и отпорност на абење и кинење, што ги прави сигурни партнери во твојата работна средина.

✅ Подобрена продуктивност - Благодарение на широк спектар на алатки, можеш брзо и ефикасно да ги завршуваш задачите без да губиш време барајќи ја вистинската алатка, зголемувајќи ја продуктивноста и намалувајќи ја фрустрацијата.

ПРЕЦИЗЕН СЕТ ОД 115 АЛАТКИ

115-битниот и прецизен сет алати е сеопфатна колекција на алатки за да се задоволат потребите на професионалните мајстори, љубителите на поправки или секој кој сака да има сè што им е потребно за прецизна работа во еден комплет.

ЗА РАЗЛИЧНИ ЗАДАЧИ

Овој сет вклучува 115 различни битови и алатки кои се внимателно избрани за да покриваат широк опсег на потреби, од мали поправки на електроника до сложено склопување и расклопување. Секоја алатка е направена од висококвалитетни материјали за да се обезбеди издржливост и сигурност во секоја работна средина.

ЕРГОНОМСКА КУТИЈА

Комплетот доаѓа со ергономски дизајнирана кутија која овозможува лесна организација и транспорт на алатот. Битовите се организирани на начин што го олеснува наоѓањето на алатката што ти треба, што ти заштедува време и ја зголемува продуктивноста.

Технички карактеристики:

  • 98 глави за шрафцигери и 17 додатоци;
  • Материјал: висококвалитетен челик CR-V;
  • Кутија: ABS.

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Колку е практичен овој комплет за секојдневна употреба?

Комплетот од 115 бита и прецизни алатки идеални за секојдневни поправки и проекти. Со широк спектар на алатки, можете лесно да ја завршите секоја задача, без оглед на сложеноста.

Дали алатите во комплетот се направени од квалитетни материјали?

Да, секоја алатка во овој сет е внимателно изработена од висококвалитетни материјали за да се обезбеди издржливост и сигурност.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ