🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-41%

slider image
slider image
slider image
slider image

КОМПЛЕТ ДВОСТРАНИ ФЛОМАСТЕРИ (80 ПАРЧИЊА)

2390 ден

1399 ден


заштедувате 991 ден (-41%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

КОМПЛЕТ ДВОСТРАНИ ФЛОМАСТЕРИ (80 ПАРЧИЊА)

Оживеј ги твоите идеи! 🎨🤸🏻‍♀️💼

Предности при користење на овој производ

✅ Широк асортиман на бои - Со достапни 80 различни бои, овој комплет им овозможува на креативците да се изразат и да создаваат шарени и разновидни уметнички дела.

✅ Двострана употреба - Секој маркер има две различни страни (тенка и широка), што овозможува поголема флексибилност и прецизност при цртање, боење и обележување.

✅ Квалитетни материјали - Фломастерите се направени од висококвалитетни пигменти кои обезбедуваат богати и постојани бои. Ова осигурува дека твоите уметнички дела ќе останат живописни и привлечни со текот на времето.

✅ Издржливост и економичност - Со 80 маркери во комплетот, овој производ е исклучително издржлив. Ова значи дека ќе имаш доволно материјал за бројни проекти, што го прави овој комплет економичен избор за уметници од сите возрасти.

КРЕАТИВЕН СЕТ

Бараш совршена алатка за изразување на твојата креативност? Нашиот креативен сет ти дава широк спектар на бои и врвна флексибилност за создавање уметнички дела што ќе те воодушеват тебе и другите.

РАЗНОВИДНОСТ НА БОИ

Со достапни дури 80 различни бои, овие маркери носат бескрајни можности. Од светли нијанси за динамични цртежи до пастелни бои за нежни илустрации, имаш се што ти треба за да ја реализирате твојата визија.

ДВОСТРАН ДИЗАЈН

Оваа колекција на маркери има двостран дизајн - едниот тенок и прецизен, идеален за детално цртање, додека другиот е поширок за побрзо боење и пополнување на области. Овој двостран дизајн ги прави совршена алатка за сите видови уметнички проекти.

Технички карактеристики:

  • Тип на маркер: двостран, алкохол.

 

Сетот содржи:

  • 80 x фломастери;
  • 1 x футрола за складирање.

 

 Нарачајте ги вашите веднаш со 41% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Колку долго траат боите на овие маркери?

Боите на нашите фломастери се квалитетни и долготрајни. Вашите уметнички дела ќе останат свежи со текот на времето.

Може ли да ги користам овие маркери на различни површини?

Да, нашите маркери се погодни за различни површини како хартија, картон, платно и друго.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ