Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

LCD ТАБЛЕТ ЗА ЦРТАЊЕ

1290 ден

499 ден


заштедувате 791 ден (-62%)

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Сабота и Вторник

бесплатна достава

Уштe 19 парчиња на залиха

1-3 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

Научи ги децата да цртаат и пишуваат 

 

Предности при користење на овој производ

 

Запиши ги твоите итни обврски – Заборави на дебелите дневници кои само зафаќаат место во твојата чанта! Запиши ги твоите дневни состаноци на таблет и гледај го твојот распоред во секое време.

Лесно пренослив – Многу е тенок и лесен, не зафаќа премногу простор и лесно може да се смести во секој ранец или чанта, идеален за носење со себе на пат.

Лесна употреба – Кога сакаш да напишеш нешто ново, само притисни го копчето горе што автоматски го брише екранот.

Цртање и пишување без неред- Заборави на траги од молива по целата маса, ѕидови или под поради детско пишување и боење. Со ова нема неред, нема уништување на мебелот!

Креативен подарок – Доколку бараш подарок кој ќе го воодушеви твоето малечко, ова е вистинскиот подарок!

Полесно учење – Со едукативниот таблет учењето станува забавно бидејќи е одличен за правопис, математика и читање.

Сакаш корисен, но и интересен подарок за твоето малечко? Овој таблет ќе го маѓепса! Благодарение на неговиот дизајн и намена, тој ќе стане и твој омилен дневен организатор на обврски!

Заборави на дебелите дневници кои само зафаќаат место во твојата чанта! Запиши ги твоите дневни состаноци на таблет и гледај го твојот распоред во секое време.

Веќе не мора да користиш хартија за секој цртеж, потсетник или порака!

Совршен за деловни луѓе, дизајнери, инжинери, наставници, студенти итн.

Многу е тенок и лесен, не зафаќа премногу простор и лесно може да се смести во секој ранец или чанта, идеален за носење со себе на пат.

Разбуди ја креативноста и имагинацијата на твоето дете со помош на овој фантастичен Едукативен LCD Таблет за Цртање.

Заборави на траги од молива по целата маса, ѕидови или под поради детско пишување и боење. Со ова нема неред, нема уништување на мебелот!

Ако твоето дете одбива да пишува на обична хартија, ова е совршена замена и убав начин да го научиш како да пишува букви, бројки или да црта и истовремено да учи.

 

Технички карактеристики:

  • Доаѓа со професионално пенкало за пишување и цртање
  • Содржи копче за автоматско бришење на цртежот
  • Работи со една батерија (не е вклучена во пакетот)

 

Пакетот вклучува:

  • таблет за цртање 8.5 инчи + стилизирано пенкало

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 61% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

1

БЕ

Благоја Ефремов

3/5

Само што го добивме ова денес за мојот 4-годишен син. Многу лесен за употреба и работи како што е опишано. Цената е одлична. Задоволни сме 🙂

Jan. 7, 2023

LCD ТАБЛЕТ ЗА ЦРТАЊЕ

1

СК

Стевановска Катерина

5/5

Го нарачав за ќерка ми (3) и мојот син (9). Можете да пишувате на него и да цртате слики и кога ќе кликнете на средното копче се ќе се избрише. Работи исто како што е напишано во описот! Супер производ и одличен за подарок...

Jan. 7, 2023

LCD ТАБЛЕТ ЗА ЦРТАЊЕ

1

МБ

Мирјана Балевска

4/5

Мојата 5-годишна ќерка обожава да црта, па го нарачав ова за неа да се забавува. Лесен е за користење и го решава проблемот со трошење многу хартија и правење неред низ куќата. Штета што не можеме да ги зачуваме добрите цртежи откако ќе се избришат...

Jan. 7, 2023

LCD ТАБЛЕТ ЗА ЦРТАЊЕ

1

ДЦ

Дарко Цанев

5/5

Го купив овој таблет за мојот син. Лесно е и многу забавно за користење. Со него црта автомобили, авиони, бродови и потребно е само да го притисне копчето на долната страна за да го избрише цртежот и таблетот е спремен за нов проект 😄 Исто така заштедува многу хартија. Добар производ и го препорачуваме.

Jan. 7, 2023

LCD ТАБЛЕТ ЗА ЦРТАЊЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ