🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-40%

slider image
slider image
slider image
slider image

МИНИ ПРЕКЛОПНА ПИЛА ЗА СЕЧЕЊЕ И ОБРАБОТКА НА ДРВО

999 ден

599 ден


заштедувате 400 ден (-40%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 6 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

МИНИ ПРЕКЛОПНА ПИЛА ЗА СЕЧЕЊЕ И ОБРАБОТКА НА ДРВО

Алатка која мора да ја имате во секоја пригода! 🌲🛠👷🏻‍♂️

Предности при користење на овој производ

✅ Компактен и пренослив дизајн - Мини пилата за преклопување е лесна за носење, совршена за кампување, лов и сите активности на отворено.

✅ Повеќенаменска употреба - Идеална за градинарство, столарија, сечење дрвја и ПВЦ, што ти дава разноврсна алатка за различни задачи.

✅ Издржливост и долговечност - Изработена од висококвалитетни материјали, оваа пила обезбедува долг животен век и отпорност на абење и кинење.

✅ Лесно користење - Ергономскиот дизајн и острите ножеви овозможуваат брзо и ефикасно сечење, заштедувајќи ти време и напор.

БРЗА И ЕФИКАСНА УПОТРЕБА

Оваа компактна алатка нуди исклучителна практичност и ефикасност во различни ситуации.

Благодарение на нејзината мала големина, лесно може да се стави во ранец или торба за алати, за да ти биде секогаш при рака кога ти треба.

Без разлика дали се занимаваш со градинарство или столарија оваа пила ќе ти овозможи да ја завршиш работата брзо и ефикасно.

КВАЛИТЕТНА ИЗРАБОТКА

Изработена е од висококвалитетни материјали, што гарантира нејзина издржливост и долговечност. Сечилото е изработено од челик отпорен на абење, додека рачката е изработена од цврст материјал кој обезбедува добро држење и удобност при употреба.

МУЛТИНАМЕНСКА

Оваа мини пила за преклопување е суштинска алатка за секој кој ја цени практичноста, ефикасноста и доверливоста. Без разлика дали се работи за кампување, градинарство, лов или поправка на домот, оваа алатка ќе ти го олесни животот и ќе вти ја обезбеди потребната помош во секоја ситуација.

Технички карактеристики:

  • Димензии на ножот: 25cm (8 заби на 30 mm);
  • Сечилото е заострено за да се намали отпорот за помазно, полесно и побрзо сечење;
  • Тврдата хромирана обвивка создава исклучително издржлива површина и се спротивставува на ефектите од 'рѓа и смола.

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!   

Често поставувани прашања

Колку е остро сечилото на оваа пила?

Сечилото на нашата мини пила за преклопување е многу острро и изработено од висококвалитетен челик, што ја прави исклучително ефикасна за сечење дрво, ПВЦ и други материјали.

Колку е тешка оваа пила?

Оваа пила е многу лесна, што ја прави идеална за носење во ранци или торби со алатки додека кампувате или пешачите. Тежината е прилагодена да биде практична, но и доволно силна за ефикасно сечење.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ