🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-52%

slider image
slider image
slider image
slider image

МИНИ ПРЕНОСЛИВ КЛИМА УРЕД

1699 ден

799 ден


заштедувате 900 ден (-52%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

МИНИ ПРЕНОСЛИВ КЛИМА УРЕД

Здраво и еколошко разладување! 💦

Предности при користење на овој производ

✅ Здрав и еколошки начин - Користи вода наместо фреон, што го прави безбеден за употреба и без штетни хемикалии.

✅ Компактен и пренослив - Лесниот и компактен дизајн овозможува лесна преносливост од една во друга просторија, совршена за канцеларија, дом или кујна.

✅ Лесен за користење - Брзо и лесно се поставува, само наполни го резервоарот со вода и уживај во моменталното ладење.

✅ Енергетски ефикасен - Ефикасно го лади просторот со минимална потрошувачка на енергија, што значи пониски сметки за струја.

❄ БРЗО И ЛЕСНО ЛАДЕЊЕ

Со нашиот клима уред, лесно, брзо и што е најважно удобно ќе ја разладиш секоја просторија. Претвори го топлиот и сув воздух во ладен и влажен. Уживај во времето поминато дома, со семејството и пријателите, без прескапи сметки за струја.

🏡 ИДЕАЛЕН ЗА ПОМАЛИ ПРОСТОРИИ

Идеален е за помали простории каде што немаш клима или до кои ладниот воздух од поголемите простории не може да стигне.

Се што ти треба за совршена удобност е вода (идеално ладна) која се прелива во посебен сад во уредот, вклучи го и уживај во ладниот воздух. Ослободи се од топлината сосема здраво, безбедно и евтино.

♻️ КОМПАКТЕН И ЕКОЛОШКИ

Клима уредите секако помагаат за разладување, но се и голем трошок кога работат цел ден. Со нашата мини клима, подобрен, компактен и еколошки личен ладилник, со 2 пати повеќе ладење од претходната верзија, можеш да го разладиш твојот простор по многу пониска цена!

👌🏼 ЛЕСНО ПРЕНОСЛИВ

Благодарение на елегантниот и компактен дизајн, заштедува простор и лесно може да се постави на твојата клуб маса, работна маса, шалче. Можеш да го користиш и додека читаш, како и во работните простори, гаражите и работилниците, или во твојата камп приколка.

Лесно пренослив, може да се премести од една во друга просторија доколку е потребно.

Технички карактеристики:

  • Моќност: 7,5 W;
  • Димензии: 170 х 170 х 170 мм;
  • Капацитет на резервоарот за вода: 700 ml;
  • USB полнење.

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 52% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Колку соби може да покрие овој мини пренослив клима уред?

Овој мини пренослив клима уред може ефективно да лади и освежи една помала просторија.

Како се напојува овој уред и дали е енергетски ефикасен?

Овој уред се напојува преку USB кабел. Тој е исклучително енергетски ефикасен, што ви помага да заштедите енергија и да ја намалите сметката за струја.

Дали овој уред работи тивко, особено за ноќна употреба?

Неговата работа е речиси незабележлива и нема да ве вознемирува за време на спиење или работа.

Како да го одржувате овој пренослив клима уред?

Одржувањето на овој уред е лесно. Редовно чистете ги филтрите за да ја одржите нивната ефикасност, а за подетално чистење следете ги упатствата што доаѓаат со уредот за да го продолжите неговиот животен век.

Дали овој мини пренослив клима уред доаѓа со далечински управувач?

Не, овој уред не доаѓа со далечински управувач. На самиот уред има копче за вклучување и исклучување.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ