Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

МИНИ РАЧНО НИНТЕНДО

1490 ден

699 ден


заштедувате 791 ден (-54%)

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Сабота и Вторник

бесплатна достава

Уштe 10 парчиња на залиха

1-3 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

Забавувај се со твоето семејство или пријателите! 

 

Предности при користење на овој производ

 

Тенок, мал и пренослив – Ултра тенок дизајн на рачна конзола за игри, лесен за носење.

Различни ретро игри – Достапни се 400 популарни игри, можеш да ја избереш онаа што tи се допаѓа и да уживаш.

Поврзи се со ТВ – Дигитален мулти-платформски уред, можеш да се поврзиш на ТВ и да се забавуваш.

Играј подолго време – Литиумска батерија на полнење од 600 mAh, поддршка до 3-4 часа континуирана игра.

Со производот добиваш – AV кабел 0.8m, USB кабел, литиумска батерија трае 4-5 часа.

Идеален подарок – Најдобар роденденски подарок за деца или возрасни.

Повторно чувствувај се како мало дете и уживај во светот на носталгијата и одамна заборавените игри. Нарачај ја оваа конзола и тргни во авантури сам или со пријателите како порано.

Неверојатнo забавна конзола SUP Game Box со 400 видео игри со која времето многу брзо поминува.

Без разлика дали сакаш да се сетиш на твоето детство или да им покажеш на твоите деца какви игри си играл како мал, сега можеш да го правиш тоа со ова преносно мини рачно нинтендо.

Неверојатно забавна конзола на која се инсталирани сите ретро игри што постојат: Super Mario, Adventure Islandad, Galaxian, Turtles, Robocop, Spider Man, Combat и многу други.

Вградена литиумска батерија на полнење од 600 mAh, поддршка до 4-6 часа континуирана игра.

Можеш да ја поврзуваш со твојот телевизор, како и компјутерски дисплеј.

Лесен е за носење, компактен и идеален за играње при патување.

Димензиите се идеални за носење во џеб.

Со производот добиваш AV кабел 0.8m и USB кабел.

 

Технички карактеристики:

  • Димензии 35 x 25 x 15 cm
  • Литиумска батерија 600 mAh
  • AV кабел 0.8m
  • USB кабел

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 53% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ