🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-40%

slider image
slider image
slider image
slider image

МОЌЕН ПНЕВМАТСКИ ПИШТОЛ НА ВОЗДУХ ЗА ЧИСТЕЊЕ

999 ден

599 ден


заштедувате 400 ден (-40%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 6 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

МОЌЕН ПНЕВМАТСКИ ПИШТОЛ НА ВОЗДУХ ЗА ЧИСТЕЊЕ

Ефикасно чистење прашина и нечистотии! 💨🚙✨

Предности при користење на овој производ

✅ Висок притисок за ефикасно чистење - Овозможува брзо и темелно отстранување на прав и нечистотија од тешко достапни места.

✅ Издржлива легура - Изработена од квалитетен материјал кој гарантира издржливост и отпорност на абење.

✅ Ергономски дизајн - Лесно ракување благодарение на дизајнот што се прилагодува на раката, намалувајќи го заморот при продолжена употреба.

✅ Компатибилност со компресорот - Лесно се поврзува со стандардни компресори, што го прави идеален за професионална и домашна употреба.

ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ

Овој воздушен пиштол е идеална алатка за брзо и ефикасно чистење на прашината од тешко достапни места. Со поврзувањето со компресорот, тој овозможува моќно дување на воздух што ефикасно ги отстранува прашината, отпадот и честичките од различни површини.

МОЌЕН МЛАЗ ВОЗДУХ

Се користи со воздушен компресор за да обезбеди моќен млаз воздух кој брзо ги отстранува прашината, остатоците и другите честички од различни површини. Идеален е и за домашна употреба и за индустриски потреби, обезбедувајќи лесна манипулација и висока ефикасност.

ЛЕСНА МАНИПУЛАЦИЈА

Компатибилен со стандардни воздушни компресори, овозможува прилагодување на воздушниот притисок по потреба. Ергономски дизајниран за лесна манипулација и прецизен правец на воздушниот млаз.

Технички карактеристики:

  • Материјал: метал;
  • Употребен притисок: 0,2 ~ 0,4 Mpa;
  • Максимален притисок: 0,8 Mpa.

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Колку е моќен млазот воздух што го обезбедува оваа алатка?

Обезбедува моќен млаз воздух кој ефикасно ја отстранува прашината, честичките и остатоците, со што се обезбедува темелно чистење.

Како оваа алатка се поврзува со компресорот?

Алатката е едноставно поврзана со стандардни воздушни компресори преку соодветна врска, што овозможува приспособливост при работа според потребите на корисникот.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ