🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-38%

slider image
slider image
slider image
slider image

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ЅИДЕН ДРЖАЧ ЗА КУЈНА И БАЊА

899 ден

549 ден


заштедувате 350 ден (-38%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ЅИДЕН ДРЖАЧ ЗА КУЈНА И БАЊА

Организација на простор со стил! 🏠🍴🛁👌🏼

Предности при користење на овој производ

✅ Совршено организиран простор - Повеќенаменскиот ѕиден држач овозможува совршена организација на просторот, без разлика дали се користи за крпи во бањата или кујнски алат. Сè е на дофат, што го прави просторот ефикасен и добро организиран.

✅ Естетски дизајн и приспособливост - Со модерен дизајн, овој држач дава естетска вредност на секој простор. Исто така е прилагодлив, па може да биде стилски додаток на секоја кујна или бања.

✅ Повеќенаменска употреба - Флексибилноста при употреба го прави овој држач исклучително практичен. Може да се користи за крпи, кујнски алат, приспособувајќи се на различни потреби и простори.

✅ Лесна инсталација и одржување - Овој држач овозможува брза инсталација. Лесен е и за одржување, обезбедувајќи практичност во секојдневната употреба.

ЕЛЕГАНТЕН ДОДАТОК ЗА ОРГАНИЗАЦИЈА

Повеќенаменскиот ѕиден држач е елегантно и функционално решение за оптимална организација на твојот простор. Со можност за прилагодување на различни потреби, овој држач е совршен додаток и за кујната и за бањата.

МУЛТИНАМЕНСКА УПОТРЕБА

Со својот модерен дизајн, држачот внесува естетска вредност во просторот, а истовремено нуди практичност. Може да се користи за складирање на крпи во бањата, обезбедувајќи им уреден и достапен простор. Исто така, тој е идеален за организирање кујнски алат, со што се создаваат ефикасни работни простори.

ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА И ОДРЖУВАЊЕ

Инсталирањето е брзо и лесно, овозможувајќи им на корисниците сами да го инсталираат држачот без потреба од дополнителни алатки. Висококвалитетните материјали гарантираат долговечност и издржливост на производот. Покрај тоа, одржувањето е лесно - повремено бришење на држачот го одржува чист и подготвен за употреба.

Технички карактеристики:

  • Димензии: 44 x 7 x 9 cm.

 

 Нарачајте го вашиот веднаш со 38% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!   

Често поставувани прашања

Дали овој држач е погоден за употреба во влажни места како што е бањата?

Да, материјалите од кои е направен овој држач се отпорни на влага, што го прави совршен избор за бањи. Отпорен е на корозија и го одржува својот изглед долго време.

Колку тежина може да издржи овој држач?

Овој држач е изработен од висококвалитетни материјали и има 6 закачалки. Подготвен е да носи крпи, кујнски алат или други предмети без да ја изгуби стабилноста.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ