Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

МИНИ ПРАКТИЧНА МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ

2390 ден

899 ден


заштедувате 1491 ден (-63%)

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Сабота и Вторник

бесплатна достава

Уштe 13 парчиња на залиха

1-3 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

Брза и лезна поправка! 

 

Предности при користење на овој производ

 

Шиење на сите видови материјали – Идеална за секакви преправки и сите видови ткаенини.

Преносна – Мини преносна машина за шиење, толку компактна што можеш лесно да ја преместуваш од една во друга соба.

Штедлива – Веќе не мора да ги фрлаш оштетените парчиња облека, сега секоја ткаенина може да изгледа сосема нова за само неколку минути.

Прецизна – Има прецизна контрола на шиење, секое парче облека ќе изгледа совршено.

Дали често се случува да ти се откине работ токму кога брзате? Колку време и нерви си потрошила досега на рачно шиење? Традиционалните машини за шиење се скапи, бучни и заземаат премногу простор, затоа ние ти нудиме одлично решение со оваа практична мини преносна машина која одлично ќе се вклопи во твојот дом.

Машината е мала, со одличен дизајн погодна и лесна за употреба, со двојна брзина и прецизност во шиењето ќе ти помогне да ги оствариш сите шивачки проекти потребни во домот.

Мини дизајн кој не зазема премногу простор а нуди голема прецизност при шиење.

Машината за шиење ти дава можност самостојно и во секое време да ја поправаш и преработуваш твојата облека.

Идеална е за сите видови на измени за сите видови ткаенини

Совршена за шиење облека, завеси и други ткаенини. Опремена е со светилка за осветлување и секач за навој.

Машината е снабдена со кабел за напојување со специфичен адаптер за да ги покрие барањата на приклучокот за различни земји. Може да се користи и со 4 батерии АА.

Доаѓа со пригоден секач за навој и двоен навој за подобра контрола на бод. Две прилагодувања на брзината и педал за нозе.

Голем калем, може да се користи со уред за премотување за лесна замена на долната бобина.

 

Технички карактеристики:

  • Моќност: 6W
  • Материјал: Тврда пластика
  • Големина на производот: 22 x ​​17,5 x 9см
  • Напојување: адаптер или батерии (4 x AA не се вклучени)

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 62% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ