🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-36%

slider image
slider image
slider image
slider image

ПРЕНОСЛИВ ВЕНТИЛАТОР ЗА ВРАТ

1099 ден

699 ден


заштедувате 400 ден (-36%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 3 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ПРЕНОСЛИВ ВЕНТИЛАТОР ЗА ВРАТ

Одлично освежување во летните денови! 🌞🥵💦

Предности при користење на овој производ

✅ Уживај во моментите на освежување насекаде - Преносливиот вентилатор за врат ти дава можност да се разладиш и да се чувствуваш удобно каде и да си.

✅ Безбедноста е на прво место - Благодарение на практичниот дизајн, вентилаторот за врат овозможува безбедно користење без никакви грижи.

✅ Прилагодлива брзина - Со 3 поставки за брзина, можеш лесно да го прилагодиш интензитетот на ладењето според твоите преференции и тековни потреби.

✅ Тивко и ефикасно - Уживај во освежување без непријатен шум, бидејќи преносливиот вентилатор за врат обезбедува тивко работење додека обезбедува ефективно ладење.

🥶 ИДЕАЛНО ОСВЕЖУВАЊЕ

Иновативен уред кој обезбедува освежување и удобност во текот на топлите летни денови. Со своите напредни функции и дизајн, овој вентилатор е совршен придружник за патување, спортски активности, кампување или која било друга ситуација во која сакаш да останеш кул.

✈ ПРЕНОСЛИВ И КОМПАКТЕН ДИЗАЈН

Една од клучните предности на вентилаторот е неговата преносливост. Благодарение на неговата лесна и компактна конструкција, можеш да го носиш со себе насекаде. Лесно може да се носи околу вратот и да се прилагоди според твојата удобност. Без разлика дали си на плажа, во парк или на пат, овој вентилатор ти овозможува да уживаш во свежиот воздух без напор.

⚡ 3 ПОСТАВКИ ЗА БРЗИНА

Вентилаторот има 3 поставки за брзина за да можеш да го прилагодиш интензитетот на ладењето според твоите потреби. Можеш лесно да ја промениш брзината со притискање на копче. Оваа приспособливост ти овозможува да се разладиш на начин кој најдобро одговара на твоето моментално расположение или околина.

😴 ТИВКО РАБОТЕЊЕ

Без непријатна бучава, можеш да се освежиш и да уживаш во тишината на околината или да се концентрираш на твоите активности. И покрај неговата тивка работа, вентилаторот обезбедува моќен проток на воздух кој ефикасно ја лади околината околу тебе.

Технички карактеристики:

  • Материјал: пластика;
  • USB полнење;
  • 6 часа работење со едно полнење;
  • 3 поставки за брзина.

 

 Нарачајте го вашиот веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!           

Често поставувани прашања

Колку долго може да работи овој пренослив вентилатор за врат?

Времето на работа на преносливиот вентилатор зависи од избраната работна брзина. При помала брзина може да работи до 8 часа, додека со поголема брзина времето на работа може да се намали на 5-6 часа. Можете лесно да го наполните користејќи го вклучениот USB-кабел.

Дали овој вентилатор за вратот е погоден за носење за време на активност?

Да, преносливиот вентилатор за врат е дизајниран да биде лесен и удобен за носење за време на различни активности. Без разлика дали сте на работа, тренирате во теретана или уживате на отворено, овој вентилатор обезбедува освежување без ограничување на вашата слобода на движење.

Колку долго трае батеријата на вентилаторот кога е целосно наполнета?

Кога е целосно наполнета, батеријата на вентилаторот може да издржи до 8 часа со најмала брзина, 6 часа со средна брзина и 4 часа со најголема брзина. Ова ви дава долготрајно освежување во текот на денот.

Дали вентилаторот на вратот е бучен за време на работата?

Не, нашиот пренослив вентилатор за врат е дизајниран да работи тивко, дури и со најголема брзина.

Дали вентилаторот е безбеден за употреба од деца?

Да, преносливиот вентилатор за вратот е безбеден за употреба од страна на деца. Има заштитни мрежи кои спречуваат допирање на перките на вентилаторот и обезбедува безбедно користење дури и за најмладите членови на семејството.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ