Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ
slider image
slider image
slider image
slider image

USB LED ПОЗАДИНСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ ЗА ТЕЛЕВИЗОР

999 ден

599 ден


заштедувате 400 ден (-41%)

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Сабота и Вторник

бесплатна достава

Уштe 13 парчиња на залиха

1-3 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

Направи роматнична атмосфера во твојот дом со RGB позадинско осветлување за телевизор

 

Предности при користење на овој производ

 

Додатно осветлување – Користи ги овие светилки како дополнителен извор на светлина покрај вообичаеното светло или остави ги да светат во темнина додека го гледаш омилениот филм или серија.

Прилагоди ја јачината на светлото – Ако сакаш дискретна светлина, намали го интензитетот, а ако сакаш да ти биде единствениот извор на светлина, можеш да го зголемиш до максимум.

Прилагоди ја бојата на светилките – Промени ја бојата на светлината со еден клик или остави ги црвените, зелените и сините нијанси наизменично.

Далечински управувач – Прилагоди ја бојата, интензитетот, синхронизацијата и другите функции со далечинскиот управувач.

Дали постојано бараш интересни начини за разубавување на просторот во твојот дом? Дали сакаш луксуз, но не сакаш да потрошиш малку повеќе пари? Самолепливата LED лента од 3М во боја веќе разубави илјадници домови, можеби следниот е токму твојот!

Можеш да ја поставиш зад телевизорот во детската или спалната соба и ќе добиеш нова димензија на твојата соба.

Користи ги овие светилки како дополнителен декоративен извор на светлина покрај вообичаеното светло или остави ги да светат во темнина додека го гледаш омилениот филм или серија.

Ако сакаш дискретна светлина, намали го интензитетот, а ако сакаш да ти биде единствениот извор на светлина, можеш да го зголемиш до максимум.

Промени ја бојата на светлината со еден клик или остави ги црвените, зелените и сините нијанси наизменично.

Прилагоди ја бојата, интензитетот, синхронизацијата и другите функции со далечинскиот управувач.
Се што треба да направиш е да ја извадиш заштитната фолија од задната страна и да ја залепиш лентата на површината.

Технички карактеристики:

  • Должина: 3М
  • RGB модел (бојата се менува со далечински управувач)
  • USB приклучок
  • Обложена со заштитен слој од силикон

 

Нарачајте го вашето веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ