🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-49%

slider image
slider image
slider image
slider image

ЗАШТИТНА ФОЛИЈА ЗА МЕБЕЛ (1+1 ГРАТИС)

1790 ден

899 ден


заштедувате 891 ден (-49%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 6 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ЗАШТИТНА ФОЛИЈА ЗА МЕБЕЛ (1+1 ГРАТИС)

Зачувај ги површините без дамки! 🏡🧹👌🏼✨

Предности при користење на овој производ

✅ Заштита на површините - Заштитната фолија обезбедува исклучителна заштита на твоите површини од боја со прскање, спречувајќи несакани дамки и капки од боја. Ова е особено корисно кога сликаш ѕидови, мебел или други предмети.

✅ Лесно чистење - Благодарение на оваа фолија, по завршувањето на бојадисувањето, чистењето на површините станува побрзо и полесно. Фолијата лесно се отстранува од површината, оставајќи ја чиста и неоштетена.

✅ Повеќенаменска апликација - Оваа заштитна фолија не е корисна само при бојадисување ѕидови. Може да се користи и за заштита на подови, маси, стаклени површини и други делови од домот или работниот простор за време на разни проекти, вклучувајќи реновирање и поправки.

✅ Економичен и долготрајно - Заштитната фолија е економичен начин за заштита на површините, бидејќи ја спречува потребата од скапи поправки или замена по боење. Овој производ може да се користи повеќе пати, што ја прави неговата вредност уште поголема.

ЗАШТИТА НА ПОВРШИНИТЕ ПРИ БОЈАДИСУВАЊЕ

Заштитата на површините за време на бојадисувањето никогаш не била полесна благодарение на нашата иновативна заштитна фолија. Овој производ е дизајниран за ефикасно да ги заштити твоите скапоцени површини од капки на боја и несакани дамки за време на процесот на бојадисување. Без разлика дали станува збор за бојадисување ѕидови, мебел или други предмети, оваа заштитна фолија ќе ти помогне да ја зачуваш чистотата и интегритетот на твоите површини.

МУЛТИНАМЕНСКА

Обезбедува исклучителна заштита на површините. Спречува дамки и капки од боја да стигнат до твоите подови, ѕидови, маси или која било друга површина што сакаш да ја зачуваш.

Може да се користи за заштита на подот од гребнатини и дамки, стаклени површини од нечистотија, како и за заштита на мебел и други површини во твојот дом или работен простор.

ЗАШТЕДА НА ПАРИ

Тоа ти заштедува пари што инаку би ги потрошила на поправки или замени по бојадисувањето. Овој долготраен производ може да се користи повеќе пати, што го прави исклучително вредна алатка за секој мајстор или хобист.

Технички карактеристики:

  • Димензии: 1.8m x 10m.

 

 Нарачајте ги вашите веднаш со 49% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Како се нанесува оваа заштитна фолија на површината?

Апликацијата е многу едноставна. Само одвиткајте ја потребната должина и покријте ја површината што сакате да ја заштитите.

Дали оваа фолија доаѓа во различни димензии?

Нашата заштитна фолија е достапна во 1.8m x 10m.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ