🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-40%

slider image
slider image
slider image
slider image

КЕРАМИЧКА ЧЕТКА ЗА ИСПРАВУВАЊЕ НА КОСА

999 ден

599 ден


заштедувате 400 ден (-40%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 3 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

КЕРАМИЧКА ЧЕТКА ЗА ИСПРАВУВАЊЕ НА КОСА

Секое утро излегувај од дома со средена коса! ✨💇🏼‍♀️⏩🏃🏼‍♀️

Предности при користење на овој производ

✅ Лесно стилизирање - Со помош на оваа магична четка за коса можеш да креираш безброј фризури.

✅ Мазна и сјајна коса - Твојата коса ќе остане мазна и сјајна во текот на целиот ден.

✅ Керамички запци - 3D керамички запци кои ја израмнуваат косата брзо и лесно.

✅ Ја смирува наелектризираната коса - Четката не само што ќе ја исправи твојата коса, туку и ќе ја спречи да се наелектризира и да лета насекаде, што се случува со повеќето пегли и е проблем за повеќето жени.

✅ Без оштетување - Однесувај се кон твојата коса без страв од оштетување. Заборави на изгорената и испукана коса.

ПОЛЕСНА СЕКОЈДНЕВНА РУТИНА

Дали отсекогаш си сонувала да поминеш само со четка низ косата и да ја одржуваш исправена, без потреба да ја пеглаш или да ја гориш со фен за коса? Со четка што има керамички запци кои се загреваат, тоа е исто толку остварливо!

Ти ја претставуваме специјалната четка за исправување која ќе забрза, но и значително ќе ти ја олесни рутината за исправувањето на косата.

БЕЗ ОШТЕТУВАЊЕ НА КОСАТА

Исуши ја косата без никакво оштетување. Стилизирај ја како професионалец со минимален труд и направи ја мека, свиленкаста и здрава.

Можеш да ја чешлаш како и со секоја обична четка, а резултатите се неверојатни, мазна свилена и рамномерно исправена коса, бидејќи можеш да ги достигнеш сите нејзини делови.

Четката за исправување на коса не ја гори косата благодарение на загреаните турмалински заби. Нема страв дека ќе го изгориш скалпот со чешлање, а косата ќе ти биде поштедена од оштетување.

ПРИЛАГОДЛИВА ТЕМПЕРАТУРА

Се загрева до 230 степени. Температурата на оваа четка може да се постави од 80 до 230 степени, а доволно е еднаш да се исчетка и косата ќе се исправи. Автоматски се исклучува по 60 минути поради безбедност.

Четката има LED дисплеј и копчиња со кои се контролира температурата.

Технички карактеристики:

  • Се загрева до 230 степени;
  • Автоматско исклучување по 60 минути;
  • LED дисплеј;
  • Димензии 27 x 7,5 cm.

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Како да ја користам четката за коса?

Лесна е за користење! Само приклучете ја четката, почекајте да се загрее, а потоа поминете низ косата како и обично. Керамичките влакна обезбедуваат рамномерно загревање, правејќи ја косата мазна и сјајна.

Дали оваа четка ја оштетува косата?

Не, керамичките запци се дизајнирани да го минимизираат оштетувањето. Тие обезбедуваат нежно и рамномерно загревање, што го намалува ризикот од оштетување на косата во споредба со традиционалните пегли.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ