🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-43%

slider image
slider image
slider image
slider image

3 ВО 1 АНТИБАКТЕРИСКИ ДРЖАЧ ЗА ЧЕТКИ

1499 ден

850 ден


заштедувате 649 ден (-43%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

3 ВО 1 АНТИБАКТЕРИСКИ ДРЖАЧ ЗА ЧЕТКИ

За беспрекорна орална хигиена! 😁✨

Предности при користење на овој производ

✅ Антибактериски uv стерилизатор - Стерилизаторот ја зрачи четката за заби со инфра-црвени зраци, кои се особено ефикасни при убивање на бактерии, вируси, и многу други микроорганизми кои растат и се размножуваат во четкичките за заби.

✅ Држач за четки - За да се осигураш дека сите четки се секогаш средени, стерилизаторот е и држач во исто време. Исто така, има заштитна улога во спречувањето на прашината и бактериите да дојдат до твоите четки.

✅ Дозер за паста - Држачот вклучува и диспензер за паста, а со притискање на четката на пружината ќе добиеш доволна количина паста за една четка за заби.

✅ Неочекувана заштеда - Автоматскиот диспензер го користи принципот на вакум за да можеш да бидеш сигурен дека целата паста во цевката е потрошена. На овој начин можеш да избегнеш фрлање одредена количина паста за заби.

БЕЗ НЕРЕ3Д ВО БАЊАТА

Дали ти пречи нередот во бањата, расфрланите четки и остатоците од паста низ целиот мијалник? Паметниот сттерилизатор, држач и дозер за паста е решението за овие проблеми. Едноставен и практичен за употреба, ќе одговара на сите возрасти во куќата и во исто време ќе ја одржува твојата бања уредна.

ГИ УБИВА БАКТЕРИИТЕ

Нема повеќе неуредни мијалници и нехигиенски чашки со четки. Елегантен детал за твојата бања и решение за проблемот каде да ги поставиш четките и пастата.

УВ стерилизаторот може да убие 99,9% бактерии на четката за заби, исто така, се бори против бактериите што предизвикуваат лош здив и заболувања на непцата.

СТЕРИЛИЗАТОР, ДРЖАЧ И ДОЗЕР НА ПАСТА

За да се осигураш дека сите четки се секогаш средени, стерилизаторот е и држач во исто време. Стерилизаторот и држачот на четки за заби може да држи 4 четки .

Овој автоматски стерилизатор и дозер за паста за заби значително ќе го забрза твоето утринско подготвување за работа. Исто така, има заштитна улога во спречувањето на прашината и бактериите да дојдат до твоите четки.

Технички карактеристики:

  • Материјал: висококвалитетна цврста пластика;
  • Димензии: 19cm x 12.5cm x 9cm.

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 43% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Како функционира овој 3-во-1 антибактериски стерилизатор во држач за четка за заби?

Нашиот антибактериски стерилизатор 3-во-1 користи UV-C светлина за ефикасно да убие 99,9% од бактериите на вашите четки за заби, обезбедувајќи ви безбедност и хигиена секогаш кога ја користите.

Како да го користите овој стерилизатор и дозер за пасти за заби?

Едноставно ставете ја четката за заби во држачот, притиснете го копчето за стерилизирање, а потоа дозерот за паста дава прецизно измерена количина на паста за заби на вашата четка за заби.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ