🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-65%

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

МОЌНА И ПРЕНОСЛИВА РАЧНА ПЕГЛА НА ПАРЕА

1999 ден

699 ден


заштедувате 1300 ден (-65%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Среда и Петок

🔥 Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

МОЌНА И ПРЕНОСЛИВА РАЧНА ПЕГЛА НА ПАРЕА

🙋🏼‍♂️⚡️💨 5 пати побрзо и поефикасно од класичното пеглање! ⏱✨💦

Предности при користење на овој производ

✅ Загревање за 20 секунди - Потребно е помалку од половина минута за да се загрее пеглата и веќе можеш да ја користиш.

✅ Дезинфекција - Ги отстранува непријатните мириси со револуционерна технологија за греење со пареа, која брзо продира во облеката и штити од вируси, бактерии и габи.

✅ Достигнува до тешко достапни места - Пареата продира длабоко во ткаенината и брзо ја коригира збрчканата облека на места кои инаку не се лесно достапни.

⚡ЕКСТРА ЛЕСНО И ЕКСТРА БРЗО

Дали помислата за пеглање те прави нервозна? Дали ја одложуваш оваа домашна работа со денови? Од сега пеглањето ќе можеш да го вршиш со многу леснотија без да имаш потреба од специјална даска за пеглање или рамна површина.

Мини преносливата пегла на пареа е целосно безбедна дури и за најчувствителните ткаенини, како свилата. Со само еден потег може да ја исправи збрчканата облека во вертикална положба. Ова пегла ја користат професионалци за хемиско чистење.

💯ЗА СЕКАКОВ ТИП НА МАТЕРИЈАЛИ

Може да се користи за било каков материјал, било да е тоа парче облека, покривка за маса, завеса, постелнина. Сосема е безбедна и нежна за свила, но доволно цврста за да го исправи стутканиот чаршаф.

Ги отстранува непријатните мириси со револуционерна технологија за греење со пареа, која брзо продира во облеката и штити од вируси, бактерии и габи.

✔ЕФИКАСНО ПЕГЛАЊЕ

Пареата продира длабоко во ткаенината и брзо ја коригира збрчканата облека на места кои инаку не се лесно достапни.

Спречува суво пеглање со автоматско исклучување. Ова ја спречува облеката да се залепи и уништи. Капацитетот на вода за едно полнење е 100 ml. Големите отвори овозможуваат лесен проток на пареа.

👌🏼ЛЕСЕН И ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН

Дизајнирана е специјално да го скрати времето на твоите секојдневни обврски околу алиштата. На лесен и едноставен начин ги пегла сите изгужвани рабови, 5 пати побрзо отколку со обична пегла.

Потребно е помалку од половина минута за да се загрее пеглата и веќе можеш да ја користиш. Таа е компактна и пренослива, идеална за патување. Може да се вклопи во речиси секој куфер или поголема чанта.

Технички карактеристики:

  • Материјал: пластика
  • Тежина: 0,835 кг
  • Должина на кабел: 7.5 метри
  • Загрева за помалку од 3 мин
  • Капацитетот на вода за едно полнење е 100 ml

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 55% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Колку време е потребно да се загрее рачната пегла на пареа?

Рачната пегла се загрева за само 60 секунди, што значи дека можете брзо да започнете со пеглање кога имате ограничен временски рок.

Колку долго може да се користи малината пареа пегла пред да се испразни резервоарот за вода?

Рачната пегла има резервоар за вода со капацитет од 100 милилитри, што ви овозможува да ја користите дури и до 10 минути без прекин.

Дали малината пареа пегла е лесна за користење?

Да, рачната пегла на пареа е многу лесна за користење. Она што треба да направите е да го наполните резервоарот за вода, да ја вклучите пеглата и да чекате 60 секунди пред да почнете со пеглање на гардеробата.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

1

СБ

Симон Барабанов

верифициран купувач

5/5

Брзо и лесно ги отстранува сите збрчкани набори од мојата облека, додека е лесна и за употреба.

April 22, 2023

МОЌНА И ПРЕНОСЛИВА РАЧНА ПЕГЛА НА ПАРЕА

1

НК

Наташа Крстева

верифициран купувач

5/5

Пеглата е исклучително практична и идеална за патување. Лесно се вклопува во торба или куфер, така што е секогаш при рака кога и да ви треба.

April 22, 2023

МОЌНА И ПРЕНОСЛИВА РАЧНА ПЕГЛА НА ПАРЕА

1

Л

Лирим

верифициран купувач

5/5

Квалитетот на овој производ е извонреден! Изработен е од висококвалитетни материјали и е многу безбедна, што ја прави сигурна и долготрајна.

April 22, 2023

МОЌНА И ПРЕНОСЛИВА РАЧНА ПЕГЛА НА ПАРЕА

1

МС

Митрева Силвана

верифициран купувач

5/5

Овој производ ми заштеди многу време бидејќи брзо се загрева и многу брзо ја пегла облеката.

April 22, 2023

МОЌНА И ПРЕНОСЛИВА РАЧНА ПЕГЛА НА ПАРЕА

1

ЉМ

Љубица Маслинкова

верифициран купувач

5/5

Оваа пегла е идеална за луѓе кои често патуваат. Без разлика дали сте во хотел или во куќа на пријател, овој производ ќе ви помогне да ја одржувате облеката беспрекорно чиста и уредна.

April 22, 2023

МОЌНА И ПРЕНОСЛИВА РАЧНА ПЕГЛА НА ПАРЕА

1

СВ

Стојчева Вера

верифициран купувач

5/5

Одлична за луѓе кои не се многу вешти во пеглање. Резултатите се фантастични, без оглед на видот на ткаенината или облеката што ја пеглате. Лесно се употребува!

April 22, 2023

МОЌНА И ПРЕНОСЛИВА РАЧНА ПЕГЛА НА ПАРЕА

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ