🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-49%

slider image
slider image
slider image
slider image

ПОВЕЌЕНАМЕНСКА САМОЛЕПЛИВА МЕРМЕРНА ТАПЕТА

1390 ден

699 ден


заштедувате 691 ден (-49%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

Одберена боја: КРЕМАСТА

🔥 Уштe 6 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

Мермерни тапети – Нашиот нов, омилен тренд за внатрешен дизајн!

Реновација на домот за само 5 минути!

 

Предности при користење на овој производ

 

Полесно чистење – Лесни за одржување и многу полесно чистење!

Лесно поставување – Се мести брзо и лесно. Самолепливата тапета може да се залепи на сите рамни површини. Колку е помазна површината, толку подобро и посилно ќе се залепи тапетот.

Ефтино решение – Ефтино и брзо решение кое ќе ти заште многу пари, а и време!

Тапетите се апсолутен хит во ентериерот веќе неколку сезони, во кои доминираат многу необични нијанси, дезени и текстури.

Декораторите ги препорачуваат за секоја соба, дури и за кујната и бањата, бидејќи се лесни за одржување и поефикасно го подобруваат амбиентот од бојата или сликите.

Најголемата предност на тапетите е тоа што внесуваат топлина и елеганција во домот, создадени се многу модели со цел да се постигнат необични ефекти во просторот.

Мермер. Тоа е материјалот кој досега сигурно си го видел насекаде – од свадбени торти до корици за мобилни телефони, а најчест извор на „мермер“ инспирација е дефинитивно Инстаграм! Признаваме, вљубени сме во овој дезен, па затоа сме вљубени и во новиот тренд во внатрешниот свет, кој вклучува мермерни тапети!

А ако сакаш твојот дом да ја следи најновата мода, дефинитивно треба да размислиш за освежување на просторот.

Самолепливата тапета може да се залепи на сите рамни површини. Колку е помазна површината, толку подобро и посилно ќе се залепи тапетот. Бидејќи плочките се мазни на површината, не може да се случи ниту еден проблем кој е поврзан со лепење на тапетот на таа површина.

Водоотпорни се, што значи дека секогаш можеш да ги избришеш со влажна крпа од микрофибер и ќе им го вратиш првобитниот сјај без разлика што се извалкани.

Пробај и ќе видиш колку твојот дом ќе изгледа помодерно и попривлечно!

 

Технички карактеристики:

  • Димензии: 3M x 60CM

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 49% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ