Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ
slider image
slider image
slider image
slider image

ПОВЕЌЕНАМЕНСКА САМОЛЕПЛИВА МЕРМЕРНА ТАПЕТА

1390 ден

699 ден


заштедувате 691 ден (-50%)

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Сабота и Вторник

бесплатна достава

Одбери боја

Уштe 10 парчиња на залиха

1-3 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

Мермерни тапети – Нашиот нов, омилен тренд за внатрешен дизајн!

Реновација на домот за само 5 минути!

 

Предности при користење на овој производ

 

Полесно чистење – Лесни за одржување и многу полесно чистење!

Лесно поставување – Се мести брзо и лесно. Самолепливата тапета може да се залепи на сите рамни површини. Колку е помазна површината, толку подобро и посилно ќе се залепи тапетот.

Ефтино решение – Ефтино и брзо решение кое ќе ти заште многу пари, а и време!

Тапетите се апсолутен хит во ентериерот веќе неколку сезони, во кои доминираат многу необични нијанси, дезени и текстури.

Декораторите ги препорачуваат за секоја соба, дури и за кујната и бањата, бидејќи се лесни за одржување и поефикасно го подобруваат амбиентот од бојата или сликите.

Најголемата предност на тапетите е тоа што внесуваат топлина и елеганција во домот, создадени се многу модели со цел да се постигнат необични ефекти во просторот.

Мермер. Тоа е материјалот кој досега сигурно си го видел насекаде – од свадбени торти до корици за мобилни телефони, а најчест извор на „мермер“ инспирација е дефинитивно Инстаграм! Признаваме, вљубени сме во овој дезен, па затоа сме вљубени и во новиот тренд во внатрешниот свет, кој вклучува мермерни тапети!

А ако сакаш твојот дом да ја следи најновата мода, дефинитивно треба да размислиш за освежување на просторот.

Самолепливата тапета може да се залепи на сите рамни површини. Колку е помазна површината, толку подобро и посилно ќе се залепи тапетот. Бидејќи плочките се мазни на површината, не може да се случи ниту еден проблем кој е поврзан со лепење на тапетот на таа површина.

Водоотпорни се, што значи дека секогаш можеш да ги избришеш со влажна крпа од микрофибер и ќе им го вратиш првобитниот сјај без разлика што се извалкани.

Пробај и ќе видиш колку твојот дом ќе изгледа помодерно и попривлечно!

 

Технички карактеристики:

  • Димензии: 3M x 60CM

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 49% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ