🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-40%

slider image
slider image
slider image
slider image

ПРИСПОСОБЛИВ И ПРАКТИЧЕН ОРГАНИЗЕР ЗА САДОПЕР (1+1 ГРАТИС)

999 ден

599 ден


заштедувате 400 ден (-40%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 2 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ПРИСПОСОБЛИВ И ПРАКТИЧЕН ОРГАНИЗЕР ЗА САДОПЕР (1+1 ГРАТИС)

Ослободи се од нередот и чувај ги сите потребни работи на едно место! 🧼✨💦

Предности при користење на овој производ

✅ Не собира вода - Никој не сака бигор и мувла, затоа прилагодливиот организатор има мали отвори кои служат за одводнување. Сега конечно можеш да бидеш сигурен дека вишокот вода ќе заврши во мијалникот, а не на подот или работната маса.

✅ Совршен за сите мијалници - Нашиот организатор се поставува за само неколку секунди, а благодарение на прилагодливиот дизајн се вклопува во сите видови мијалници.

✅ Долготраен и висококвалитетен - Организаторот е изработен од висококвалитетна ABS пластика и е исклучително долготраен.

✅ Прилагодлива должина - Должината на организаторот е прилагодлива, така што одговара на големината на мијалникот од 31 до 49,5 см.

💦 ПОЧИСТА И ПОСРЕДЕНА КУЈНА

Дали сунѓерот, челичната жица за стругање или детергентот за миење садови заземаат премногу простор во мијалникот? Немаш каде да оставиш влажни крпи да се исушат? Сега конечно можеш да чуваш се што ти треба на едно место и на дофат.

Конечно се појави решение кое ќе ги задоволи потребите на сите домаќинки! Создади здрава животна средина, спречи бактериите да се размножуваат!

✨ ПОДОБРЕНА ХИГИЕНА

Никој не сака бигор и мувла, затоа прилагодливиот организатор има мали отвори кои служат за одводнување. Сега конечно можеш да бидеш сигурен дека вишокот вода ќе заврши во мијалникот, а не на подот или работната маса.

Организирај го садоперот и подобри ја хигиената во кујната!

 

👌🏼 КОМПАКТЕН ДИЗАЈН

Нашиот организатор се поставува за само неколку секунди, а благодарение на прилагодливиот дизајн се вклопува во сите видови мијалници.

Организаторот е изработен од висококвалитетна ABS пластика и е исклучително долготраен.

Технички карактеристики:

  • Димензии: 36-50 cm.

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Како функционира телескопската карактеристика?

Телескопскиот дизајн на оваа решетка за складирање ви овозможува да ја прилагодите неговата должина за совршено да одговара на вашата област на мијалникот. Обезбедува приспособливо решение, што го прави погоден за различни големини и конфигурации на мијалник.

Може ли да го користам овој држач за различни предмети освен додатоци за миење садови?

Апсолутно! Иако е одличен за организирање на основните работи за миење садови, држачот за решетката за складирање на телескопски мијалник е доволно разновиден за да држи сунѓери, четки за чистење, дозери за сапун, па дури и мали билки во саксии, помагајќи ви да го искористите максимумот од просторот за мијалник.

Може ли да ја прилагодам големината на држачот за да одговара на различни големини на мијалникот?

Апсолутно! Телескопските краци на организаторот на мијалникот може да се издолжат или да се повлечат за да се приспособат на различни ширини на мијалникот.

Колку прегради има организерот?

Држачот за мијалник има една преграда за држење сунѓери, чистачи, па дури и посебена држка за сушење крпички.

Како телескопскиот организатор за мијалник помага при организација на кујната?

Телескопскиот држач за мијалник е дизајниран да ја подобри организацијата на кујната со тоа што ќе го одржува вашиот мијалник уреден и уреден. Ова не само што го прави вашиот дел од мијалникот визуелно попривлечен, туку и ја насочува вашата рутина во кујната со тоа што ќе имате лесно достапни основни алатки за чистење.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ