🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-44%

slider image
slider image
slider image
slider image

СИЛИКОНСКА ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ WC ШКОЛКА

899 ден

499 ден


заштедувате 400 ден (-44%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

Нов и поефикасен начин за чистење на тоалетната школка! 

 

Предности при користење на овој производ

 

Темелно чистење – Заборави на сите бактерии што се собираат и на целата нечистотија! Биди сигурна дека твојата тоалетна школка е секогаш чиста, не затоа што користеше безброј препарати и пудри, туку затоа што ја користеше оваа практична четка!

За тешко достапни места – Поради посебниот флексибилен дизајн, четката лесно допира до делот под работ на теренот. Ќе ги исчисти сите агли, таблата, делот под таблата и внатрешноста на чашата. Досега не можеше да стигнеш на повеќето делови, којзнае колку бактерии се наталожени на тие места.

Компактен држач за четка – Секако, четката доаѓа и со специјално дизајниран држач! Еколошки тестиран и не ја оштетува животната средина, со оглед на тоа што има способност брзо да се суши и да испари водата. Најголемата предност на држачот е тоа што не мора да стои на подот, туку може да се залепи за ѕид.

Кажи им збогум на класичните тоалетни четки, бидејќи имаме многу подобро и поздраво решение за одржување на хигиената во бањата. Силиконската четка е флексибилна и допира до сите тешко достапни места за време на чистењето. Исклучително е лесна за одржување и секогаш чиста! Не е подложно на развој на бактерии, па условите во твојата бања ќе бидат повеќе од добри!

Тоалетната шолја може да биде малку незгодно место за чистење, бидејќи бара посебна грижа, а четката за тоалетот понекогаш е дури и повалкана од самата школка! Затоа, ти претставуваме силиконска четка, која е идеална за одржување на бањата. Класичните тоалетни четки се многу груби и можат да ја оштетат подлогата со текот на времето. Спречи го тоа сценарио со нежна, но ефикасна силиконска четка!

Насобраната нечистотија на скриените делови од тоалетната школка може да предизвика многу непријатни мириси во бањата. Меѓутоа, со користење на оваа четка, спречувате воопшто да се таложи материјалот.

Заборави на сите бактерии што се собираат и на целата нечистотија! Биди сигурна дека твојата тоалетна школка е секогаш чиста, не затоа што користеше безброј препарати и пудри, туку затоа што ја користеше оваа практична четка!

Поради посебниот флексибилен дизајн, четката лесно допира до делот под работ на теренот. Ќе ги исчисти сите агли, таблата, делот под таблата и внатрешноста на чашата. Досега не можеше да стигнеш на повеќето делови, којзнае колку бактерии се наталожени на тие места.

Секако, четката доаѓа и со специјално дизајниран држач! Еколошки тестиран и не ја оштетува животната средина, со оглед на тоа што има способност брзо да се суши и да испари водата. Најголемата предност на држачот е тоа што не мора да стои на подот, туку може да се залепи за ѕид.

Четката е многу лесна за перење и секогаш може да биде чиста. Најчесто, толку многу нечистотија и влакна се акумулираат во четките што едноставно е невозможно да се исчистат. Не дозволувај такви работи да се случуваат во твојот дом.

Да ја погледнеме и естетската страна – освен што се многу корисни, четката и држачот се дизајнирани на модерен начин, а изработени се само од најквалитетни материјали. Ќе ја освежи бањата во секоја смисла на зборот!

Бидејќи држачот може да се залепи на ѕидот, тоа автоматски значи дека четката со држач е одлична за мали бањи.

Организирај го твојот простор паметно и вкусно!

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: силикон + пластика
  • Димензии: 38 x 10 x 4cm
  • Боја по наш избор!

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ