🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-53%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

ТАБЛА ЗА СКЛЕКОВИ СО 30 КОМБИНАЦИИ

Голема побарувачка

1499 ден

699 ден


заштедувате 800 ден (-53%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ТАБЛА ЗА СКЛЕКОВИ СО 30 КОМБИНАЦИИ

🔥🏋🏼‍♂️ 30 различни комбинирани позиции за вежбање 🏋🏼‍♂️🔥

Предности при користење на овој производ

✅ 30 минути на ден – Со само половина час дневно, ќе го зајакнеш горниот и долниот дел на телото, ќе развиеш мускули, ќе согоруваш калории и ќе изгубиш тежина.

✅ Без повреди - Повредите често се случуваат поради неправилни позиции за тренирање и можат да го загрозат здравјето на вежбачите. Овој систем е направен така што нема можност за повреди поради неправилности на положбата.

✅ Заштеди време и пари - Вежбај во твојот дом.

🤸‍♂️ ЦЕЛОСЕН ТРЕНИНГ ЗА ГОРНИОТ ДЕЛ ОД ТЕЛОТО

Фитнес табла за склекови која ќе ти помогне да ги правиш сите вежби правилно, без можност за повреди.

Различните бои покриваат одредена група мускули (рамења - црвена, гради - сина, раменици - жолта, трицепс - зелена), истовремено зафаќајќи го целиот горен дел од телото. За максимално да го дефинираш горниот дел од телото, работи со различни комбинации на бои, кои ќе ги активираат сите мускули.

Оваа табла е дизајнирана да согорува калории брзо и да изгради силно и витко тело.

Доволно е издржлива за да издржи тежина до 200 кг.

👌🏼 ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН

Опфаќа повеќе мускулни групи како што се градите, стомакот, грбот, рамената, рацете.

Има големи нелизгачки рачки, дизајнирани да го намалат притисокот врз твојот зглоб. Висококвалитетна, потполно безбедна за вежбање. Лесно се преклопува после вежбање и не зазема многу простор.

Рачките не се лизгаат и овозможуваат рамномерно пренесување на силата, без оптоварување на зглобовите и лактите. Даската е преклоплива и лесна за да можеш да ја носиш секаде со себе.

1 av 12

Преклопната табла за склекови е дизајнирана со околу 30 комбинации на вежби за различни мускулни групи. Еве неколку едноставни комбинации:

🔵 Склекови за градите - Постави ги рачките на плавите ознаки на таблата (оваа група вклучува повеќе вежби). Оваа положба на рачките помага да се активираат мускулите на градниот кош, трицепсот и рамената и стомачните мускули.

🟢 Склекови за трицепс - Постави ги рачките на зелените ознаки на таблата. Оваа положба на рачките помага да се фокусира вежбата на трицепсот, додека мускулите на градите и рамената се помалку активни.

🔴 Склекови за рамената - Постави ги рачките на црвените ознаки на таблата. Оваа положба на рацете помага да се активираат мускулите на рамената, додека мускулите на градите и трицепсот се помалку активни.

🟡 Склекови за грб - Иако склековите не се најдобрата вежба за грб, ставањето на рачките на рабовите на таблата може да помогне до одреден степен да ги активирате мускулите на грбот.

💡Зошто да ја избереш нашата табла за склекови:

  1. Зафаќа малку простор и може лесно да се складира кога не се користи.

  2. Преклопната табла за влечење може да се користи за изведување на различни вежби за горниот дел од телото.

  3. Направена е од материјали кои се долготрајни и издржливи.

  4. Лесна за употреба и не бара дополнителна опрема, што ја прави погодна за домашна употреба.

Технички карактеристики:

  • Тежина: 1100гр
  • Материјал: ABS пластика
  • Димензии: 60,8 cm x 18,5 cm x 2 cm
  • Може да издржи тежина до 200кг

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

1

МК

Мартин Ковачев

верифициран купувач

5/5

Одличен производ за секој што сака да го подобри вежбањето дома. Држачот овозможува различни варијации на вежби за склекови, што значи дека можете да развиете различни мускулни групи и да го зајакнете вашето тело како целина. Квалитетот е одличен, а држачот е стабилен за време на вежбањето.

March 1, 2023

ТАБЛА ЗА СКЛЕКОВИ СО 30 КОМБИНАЦИИ

1

С

Стефан

верифициран купувач

5/5

Држачот е извонреден производ кој е одличен за употреба во вашиот дом. Многу е лесен за употреба и ви овозможува да правите различни варијации на склекови. Квалитетот на производството е одличен, а цената е прифатлива.

March 1, 2023

ТАБЛА ЗА СКЛЕКОВИ СО 30 КОМБИНАЦИИ

1

КК

Катерина Караристова

верифициран купувач

4/5

Одлична работа за секој кој сака да го подобри своето вежбање без да оди во теретана. Вежбите се лесни за изведување и држачот е стабилен при употреба. Ја препорачувам на сите кои сакаат да ги зајакнат мускулите и да бидат поздрави.

March 1, 2023

ТАБЛА ЗА СКЛЕКОВИ СО 30 КОМБИНАЦИИ

1

МВ

Миловој В.

верифициран купувач

3/5

Доколку сакате да ги подобрите вежбите за склекови, тогаш овој држач е вистинскиот производ. Држачот е лесен за употреба и ви овозможува да изведувате различни варијации на вежби 😄

March 1, 2023

ТАБЛА ЗА СКЛЕКОВИ СО 30 КОМБИНАЦИИ

1

МС

Марија Спасова

верифициран купувач

5/5

Ова е одличен начин да го подобрите тренингот и да се ослободите од потребата да одите во теретана. Вежбите се лесни за изведување, а држачот е стабилен при употреба.

March 1, 2023

ТАБЛА ЗА СКЛЕКОВИ СО 30 КОМБИНАЦИИ

1

ГВ

Горјан Велковски

верифициран купувач

4/5

Доколку барате едноставен и ефективен начин да ги подобрите вашите склекови, тогаш овој држач е вистинскиот производ за вас. Држачот е лесен за употреба и ви овозможува да правите различни видови вежби 🙂

March 1, 2023

ТАБЛА ЗА СКЛЕКОВИ СО 30 КОМБИНАЦИИ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ