🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-43%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

2 ВО 1 ЧЕТКА И ФЕН ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ

2290 ден

1299 ден


заштедувате 991 ден (-43%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 6 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

2 ВО 1 ЧЕТКА И ФЕН ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ

Исчешлај и исуши го крзното на твоето милениче брзо и лесно! 💨🐶🐈

Предности при користење на овој производ

✅ Фен за коса и четка во едно - 2 во 1 комбинација, фен за коса со четка за чешлање, што може многу да го олесни сушењето на твоето домашно милениче по капењето.

✅ Две поставки за температура - Високата и ниската температура може да ти помогнат брзо да го исушиш крзното, заштедувајќи енергија. Најпрво се предлага ниска температура, за да биде помалку топло и поудобно.

✅ Лесен и пренослив - Компактен дизајн, лесен за носење и складирање. Ергономската рачка помага да се држи без проблеми. Долгиот кабел за напојување му дава на корисникот флексибилност во движењето.

✅ Совршен подарок - Овој 2 во 1 фен нема да го исплаши твоето милениче. Брзо и ефикасно суши, подобро од традиционален фен за коса. Одличен подарок за љубителите на домашни миленици или стилисти за домашни миленици.

💨 ИДЕАЛНА АЛАТКА ЗА ТВОЕТО МИЛЕНИЧЕ

Дали имаш потешкотии при сушење на твоето домашно милениче истовремено по капењетo? Фенот за миленичиња е специјално дизајниран за ова. Овој фен 2 во 1 може лесно да ги отстрани дополнителните влакна и заплеткувањата на твоето домашно милениче додека истовремено се суши.

✨ НЕ ГО ОШТЕТУВА ВЛАКНОТО

Четката е дизајнирана на таков начин што нема да ја оштети кожата на миленикот! На врвот на четката има нежно пластично прицврстување за заштита на кожата. Така со оваа четка можеш да го масираш твоето милениче.

Употребата на овој уред овозможува професионална нега на домашните миленици!

 

🐶 ДИЗАЈНИРАН ДА НЕ ГО ПЛАШИ МИЛЕНИЧЕТО

Повеќето кучиња и мачки се плашат од фен за коса. Овој фен е дизајниран да ја намали бучавата (<60 АБ), што е удобен за миленичето, со мала потрошувачка на бучава и енергија и лесен за чистење.

💪🏼 2 ВО 1 ЧЕШЛАЊЕ И СУШЕЊЕ

Лесно отстрани ја прашината, тревата и другите нечистотии од крзното на твоето домашно милениче, а во исто време исуши го крзното. Исклучително корисен уред за зимски и дождливи денови.

🌡 2 ТЕМПЕРАТУРИ

Четката со 2 температури е дизајнирана да се прилагодува на топло и ладно, така што овој фен за миленичиња нема да му наштети на твоето домашно милениче. Високата и ниската температура може да ти помогнат брзо да го исушиш крзното, заштедувајќи енергија. Најпрво се предлага ниска температура, за да биде помалку топло и поудобно.

 

✨ ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН

Ергономски дизајниран, фен за безбедно одржување. Овој фен има вграден безбедносен прекинувач, автоматско исклучување кога температурата е превисока.

Филтерот лесно се отстранува и чисти!

Технички карактеристики:

  • Боја на производот: Бела;
  • Материјал: ABS, и не’рѓосувачки челиk;
  • Моќност: 300W;
  • Големина на производот: 29 x 12 x 7 mm.

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 43% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Дали оваа четка е погодна за сите видови крзно од домашни миленици?

Да, нашата четка и фен 2 во 1 е дизајнирана за сите типови крзно, без разлика дали вашето домашно милениче е долга, кратка или средна коса. Обезбедува ефикасно чешлање и сушење, правејќи го крзното сјајно и уредно.

Дали и двете температури се безбедни за домашни миленици?

Да, и двете температури се внимателно прилагодени за безбедна употреба на крзно од домашни миленици. Ниската температура овозможува нежно сушење, додека високата побрзо го суши и чешла крзното.

Како оваа четка и фен за миленици го олеснува негувањето на крзното на моите миленичиња?

Нашата четка и фен 2-во-1 обезбедува едноставно и ефикасно решение за чистење и сушење на вашите миленици. Четката нежно ги отстранува влакната додека фенот ги суши, што го прави овој процес брз, удобен и без стрес за вашите миленици.

Дали овој уред е безбеден за сите видови влакна од домашни миленици?

Да, нашата четка и фен 2-во-1 е дизајнирана да биде безбедна за сите видови влакна од домашни миленици. Без разлика дали имате миленичиња со кратка или долга коса, оваа четка и фен се прилагодува на различни типови коса.

Дали оваа четка е лесна за чистење?

Да, чистењето на оваа четка е лесно. Дизајниран е со екстремно лесно отстранливи додатоци кои го олеснуваат отстранувањето и чистењето на влакната, правејќи го целото искуство не само ефикасно, туку и хигиенско.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

1

СН

Стефанија Николовска

верифициран купувач

5/5

Четката е нежна, а фенот ефикасно ја суши косата на мојот миленик. Оваа комбинација го прави негувањето на моето куче едноставно и забавно!

Dec. 16, 2023

2 ВО 1 ЧЕТКА И ФЕН ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ

1

СБ

Слободанка Богоева

верифициран купувач

5/5

Со овој сет, грижата за домашни миленици стана вистинска игра! Фенот брзо го суши крзното, додека четката го прави крзното меко и сјајно.

Dec. 16, 2023

2 ВО 1 ЧЕТКА И ФЕН ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ

1

ТИ

Тодор Илиев

верифициран купувач

5/5

Ова дуо ја прави грижата за милениците не само ефикасна, туку и многу едноставна.

Dec. 16, 2023

2 ВО 1 ЧЕТКА И ФЕН ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ

1

ЗИ

Зорица Иванова

верифициран купувач

5/5

Четката темелно ги отстранува мртвите влакна, фенот за коса истовремено го суши и го прави крзното сјајно. Помалку чистење, повеќе љубов!

Dec. 16, 2023

2 ВО 1 ЧЕТКА И ФЕН ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ

1

АТ

Анастасија Трајкова

верифициран купувач

5/5

Овој сет обезбедува вистински спа третман за мојот Лео! Фенот има различни поставки за сушење, а четката нежно ја масира кожата и ги отстранува влакната.

Dec. 16, 2023

2 ВО 1 ЧЕТКА И ФЕН ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ

1

СК

Сара Костадиновска

верифициран купувач

5/5

Грижата за моето куче никогаш не била толку ефикасна! На секои две недели го четкам крзното и затоа сег ае почисто дома нема многу влакна низ станот.

Dec. 16, 2023

2 ВО 1 ЧЕТКА И ФЕН ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ

1

СК

Сузана Колева

верифициран купувач

4/5

Мојата мачка обично не сака четкање, но со оваа четка е подруго! Фен за коса не прави премногу бучава и не ја плаши, а четката е нежна за кожата.

Dec. 16, 2023

2 ВО 1 ЧЕТКА И ФЕН ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ

1

ИД

Игор Димов

верифициран купувач

5/5

Рачката на четката е удобна за држење, а фенот е лесен за користење.

Dec. 16, 2023

2 ВО 1 ЧЕТКА И ФЕН ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ