🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-53%

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

2 ВО 1 ЧЕТКА ЗА ПРАВА КОСА

1299 ден

599 ден


заштедувате 700 ден (-53%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Среда и Петок

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

2 ВО 1 ЧЕТКА ЗА ПРАВА КОСА

☔💃🏼👌🏼 Совршено исправување за само неколку минути! 🤩🎀💁🏻‍♀️

Предности при користење на овој производ

✅ 2 Во 1 Дизајн - Исчешлај ја косата и исправи ја за кратко време! Заштеди време со супер практичен дизајн 2 во 1.

✅ Пет нивоа на топлина - Прилагоди ја четката за права коса според твоите потреби.

✅ Лесно обликување на косата - Стилирај ја косата како професионалец без мака. Постигни резултати во удобноста на твојот дом како да си излегла од фризерски салон.

✅ За сите типови коса - Успешно исправи ја и највитканата коса! Не грижи се за виткање на косата повторно во текот на денот, уникатната четка е дизајнирана да ги исполни сите твои очекувања.

📅 ОЛЕСНИ ЈА СЕКОЈДНЕВНАТА РУТИНА

Кажи и збогум на изгорената и оштетена коса! Олесни го твоето секојдневие и целосно закрепни ја косата со иновативна технологија која е многу нежна за твојата коса.

Ти ја претставуваме специјалната четка за права коса која ќе забрза, но и значително ќе ти ја олесни рутината за исправувањето на косата.

💁🏻‍♀️2 ВО 1 ДИЗАЈН

Ултимативното решение за постигнување права или виткана, сјајна коса без мака!

Четката не само што е совршена за постигнување права, сјајна коса, туку може да се користи и за создавање убави, меки кадрици. Оваа четка за исправување на косата нуди неверојатна флексибилност во обликувањето на косата, што ја прави идеална за сите оние кои сакаат да експериментираат со различни фризури. Сега можете да имате една алатка за исправување и обликување на косата, заштедувајќи ви време, пари и простор!

✨МЕКА,СВИЛЕНКАСТА И ЗДРАВА КОСА

Успешно исправи ја и највитканата коса! Стилизирај ја твојата коса како професионалец со минимален труд и направи ја мека, свиленкаста и здрава. Четката за исправување на коса не ја гори косата благодарение на загреаните турмалински заби.


⭐Погледнете дел од коментарите на нашите задоволни клиенти 👇🏼

🌡️ПРИЛАГОДЛИВА ТЕМПЕРАТУРА

Благодарение на својот уникатен дизајн и технологија, четката за коса брзо се загрева и има способност да ја прилагодува температурата за различни типови коса. Нежно навлегува во косата без да се плетка или кине, оставајќи ја твојата коса мазна, сјајна и подготвена за целиот ден!

 


Технички карактеристики:

  • Материјал: Керамика;
  • Моќност: 45 W;
  • Димензии: 270 x 120 x 30 cm;
  • Боја: по наш избор.
     

Нарачајте ја вашата веднаш со 46% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Како функционира 2-во-1 четката за права коса?

2-во-1 четката за права коса е опремена со плочки за рамнеење на косата и вграден керамички грејач кој ја загрева плочката за само неколку секунди, што ја прави идеална за брзо и лесно рамнеење на косата.

Колку време е потребно да се загрее плочката на четката за права коса?

Плочката на 2-во-1 четката за права коса се загрева за само 30 секунди, што ја прави многу ефикасна за употреба на секојдневна база.

Дали 2-во-1 четката за права коса е безбедна за косата?

Да, 2-во-1 четката за права коса е безбедна за косата. Плочките се направени од керамички материјали, кои ја заштитуваат косата од повреди и оштетувања. Ова е идеален избор за луѓе со тенка и чувствителна коса.

Како да се користи 2-во-1 четката за права коса?

2-во-1 четката за права коса е многу едноставна за употреба. Само треба да ја вклучите во струја и да ја загреете плочката, потоа ја минувате четката низ косата како со обична четка за коса. Ова е идеален начин за лесно и брзо рамнеење на косата.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ