🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-26%

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

2 ВО 1 ПАМЕТЕН ЏОГЕР ЗА ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ СО ДВЕ КРПИ

799 ден

590 ден


заштедувате 209 ден (-26%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

НАНО ТУРПИЈА ЗА НЕГА НА СТАПАЛА (1+1 ГРАТИС)

999 ден 350 ден

🔥 Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

2 ВО 1 ПАМЕТЕН ЏОГЕР ЗА ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ СО ДВЕ КРПИ

💦✨🌪 Чистењето на подот никогаш не било толку лесно! 💦✨🌪

Предности при користење на овој производ

✅ Ќе заштедиш многу време - Повеќе нема да мораш да ги чистиш подовите со влажна крпа, а потоа повторно да прелистуваш сè со сува крпа. Сега имаш сè во еден џогер!

✅ Систем за самочистење - Откако ќе завршиш со чистењето, едноставно повлечи ја рачката за да му дозволиш на џогерот да се исцеди и да се исчисти од насобраната нечистотија!

✅ Значителна заштеда на пари - Нема потреба да ги фрлаш старите ткаенини по чистењето на подот, овој џогер има специјални крпи од микрофибер кои лесно се мијат и повторно се користат!

✅ Чистењето никогаш не било полесно - Сите проблеми што ги имаше со чистењето одат во заборав со овој џогер. Сега можеш да направиш сè во само неколку чекори!

⏱🙋🏼‍♂️ЗАШТЕДИ ВРЕМЕ

Овoj smart џогер со својата единствена функција „два во едно“ ти овозможува практично и брзо решение за чистење на твојот дом. Со својот паметен дизајн и иновативна технологија, ти овозможува да заштедиш време и да ги намалиш напорите за чистење.

Неговата „паметна“ технологија може да ти помогне да постигнеш подобри резултати од чистењето на поефикасен начин, што значи дека ќе можеш да потрошиш помалку време за чистење и повеќе време за други работи што ти се поважни.

✔🌪ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ

Најновата технологија за чистење подови е конечно тука! Повеќе нема да мораш да ги чистиш подовите со влажна крпа, а потоа повторно да прелистуваш сè со сува крпа. Сега имаш сè во еден џогер!

Иновативниот дизајн на овој џогер ќе ти овозможи најефикасно да ги чистиш подовите досега!!

💯👌🏼ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН

Дизајниран така што може да се ротира за 180º и на тој начин да ти овозможи да ги исчистиш дури и најнепристапните места во твојот дом.

Кога ќе завршиш со чистење, џогерот можеш да го ставиш каде што ти одговара бидејќи е направен така што може да стои целосно исправено.

Заборави на непријатните болки во грбот и плуски на твоите раце, овој џогер ќе го направи чистењето неверојатно безболен и ефикасен процес.

Зошто да го избереш нашиот 2 во 1 паметен џогер:

💡Дизајн два во едно за побрзо и поефикасно чистење.

💡Паметна технологија која помага да се постигнат подобри резултати при чистењето.

💡Заштедува време и напор при чистењето, бидејќи можеш истовремено да ги бришеш и исчистиш подовите.

💡Леснотија на користење - не бара посебни вештини.

💡Универзален дизајн кој може да се користи на различни типови на подови, како што се плочки, ламинат, паркет и други.

Технички карактеристики:

  • Материјал: пластика, нерѓосувачки челик
  • Материјал на крпа: микрофибер (x2)
  • Димензии: 120 x 40 x 12 cm


Нарачајте го вашиот веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Што е 2-во-1 Паметен Џогер за ефикасно чистење?

2-во-1 Паметен Џогер за ефикасно чистење е уред кој комбинира джогер и моп во еден производ. Со овој уред, можете да го чистите подот од прашина и замрсени дамки со многу малку напор.

Дали 2-во-1 Паметен Џогер за ефикасно чистење е погоден за користење на секој тип на под?

Да, 2-во-1 Паметен Џогер за ефикасно чистење е погоден за користење на секој тип на под, независно од материјалот на подот.

Дали е потребно да се користат детергенти со 2-во-1 Паметен Џогер за ефикасно чистење?

Да, за најдобри резултати е препорачливо да се користат детергенти со 2-во-1 Паметен Џогер за ефикасно чистење.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

1

АТ

Анита Танеска

верифициран купувач

5/5

Оваа технологија е совршена за оние кои сакаат да заштедат време и енергија. Многу добро чисти и се лепи на подот без да остава дамки. Го препорачувам на сите кои бараат едноставно и ефикасно решение за чистење 🙂

Jan. 31, 2023

2 ВО 1 ПАМЕТЕН ЏОГЕР ЗА ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ СО ДВЕ КРПИ

1

VM

Vesna Mrkovska

верифициран купувач

5/5

Ova e edinstveniot proizvod koj go koristam za ciscenje na mojot dom. Ne samo deka e lesen za upotreba, tuku gi ostava cisti i suvi povrsinite!!

Jan. 31, 2023

2 ВО 1 ПАМЕТЕН ЏОГЕР ЗА ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ СО ДВЕ КРПИ

1

МС

Македонка Савеска

верифициран купувач

4/5

Овој џогер е лесен за употреба и добро ги чисти подовите. Го препорачувам на секој што сака лесно чистење и без напор!

Jan. 31, 2023

2 ВО 1 ПАМЕТЕН ЏОГЕР ЗА ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ СО ДВЕ КРПИ

1

IN

Ivana Naumovska

верифициран купувач

5/5

Ovoj spin mop e fantasticen! Go koristime za kujnata i dnevnata soba, cistenjeto e mnogu lesno i brzo. Preporacuvam!

Jan. 31, 2023

2 ВО 1 ПАМЕТЕН ЏОГЕР ЗА ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ СО ДВЕ КРПИ

1

SM

Slave Mladenosvski

верифициран купувач

4/5

Nikoj drug mop ne moze da se zameni so ovoj. Kvalitetot e neviden i cistenjeto e mnogu lesno. Go preporacuvam na sekoj 😄

Jan. 31, 2023

2 ВО 1 ПАМЕТЕН ЏОГЕР ЗА ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ СО ДВЕ КРПИ

1

З

Златица

верифициран купувач

5/5

Нежно ја отстранува нечистотијата и не остава траги. Исто така е многу лесен за употреба.

April 7, 2023

2 ВО 1 ПАМЕТЕН ЏОГЕР ЗА ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ СО ДВЕ КРПИ

1

МР

Маре Ристова

верифициран купувач

5/5

Материјалот од микрофибер лесно ја апсорбира водата и брзо ги суши подовите. Лесно е и за одржување.

April 7, 2023

2 ВО 1 ПАМЕТЕН ЏОГЕР ЗА ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ СО ДВЕ КРПИ

1

МС

Мартин Стојчески

верифициран купувач

4/5

Го купив овој чистач и бев изненаден колку е лесен за употреба. Исто така многу темелно ги чисти подовите.

April 7, 2023

2 ВО 1 ПАМЕТЕН ЏОГЕР ЗА ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ СО ДВЕ КРПИ

1

МГ

Моника Гудева

верифициран купувач

5/5

Фантастичен! Чисти многу темелно и се движи по подот без никакви проблеми, дури и на потешко достапни места. Исто така, крпите лесно се мијат 😄

April 7, 2023

2 ВО 1 ПАМЕТЕН ЏОГЕР ЗА ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ СО ДВЕ КРПИ

1

СБ

Стојанова Блага

верифициран купувач

5/5

Одличен за чистење подови! Се чисти многу темелно и не остава дамки. Исто така, многу е лесен за употреба.

April 7, 2023

2 ВО 1 ПАМЕТЕН ЏОГЕР ЗА ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ СО ДВЕ КРПИ

1

СТ

Соња Тасева

верифициран купувач

4/5

Многу лесен за употреба и резултатите се фантастични! Исто така, крпите лесно се мијат!

April 7, 2023

2 ВО 1 ПАМЕТЕН ЏОГЕР ЗА ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ СО ДВЕ КРПИ

1

ВД

Виолета Д.

верифициран купувач

5/5

Го купив овој џогер за чистење и се изненадив колку е лесен за употреба. Многу темелно гo чисти подот и многу лесно се движи по подот 🙂)

April 7, 2023

2 ВО 1 ПАМЕТЕН ЏОГЕР ЗА ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ СО ДВЕ КРПИ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ