🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-47%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

2 ВО 1 ЕЛЕКТРИЧЕН БЛЕНДЕР СО ДВЕ ЧАШКИ И 4 БРЗИНИ

2690 ден

1399 ден


заштедувате 1291 ден (-47%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 2 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

2 ВО 1 ЕЛЕКТРИЧЕН БЛЕНДЕР СО ДВЕ ЧАШКИ И 4 БРЗИНИ

Освежи ја твојата кујна со нови можности! 🍍🍌🍹😋

Предности при користење на овој производ

✅ Брза и ефикасна подготовка - Со моќност од 350W, овој електричен блендер 2-во-1 овозможува брзо и ефикасно подготвување на различни јадења. Без напор, ќе уживаш во забрзаниот процес на мелење и мешање, со што ќе заштедиш драгоцено време во кујната.

✅ Разновидност со две чашки - Опремен со две чашки - голема од 1,5 L и помала од 300 ml - овој блендер се прилагодува на твоите потреби. Без разлика дали сакаш да подготвиш оброк за целото семејство или брзо смути за себе, овој уред ќе ги задоволи сите твои барања.

✅ Прецизна контрола со 4 брзини и пулс - Уживај во целосна контрола врз процесот на мешање. Со 4 различни брзини и опцијата Pulse, прилагоди го блендерот на твоите потреби, без разлика дали сакаш грубо мелени состојки или совршено мазна смеса.

✅ Моќни перформанси со 4 сечила - Четирите сечила на овој блендер обезбедуваат моќно и ефикасно мелење. Не само што заштедува време, туку и обезбедува постојани резултати, правејќи го секој оброк или пијалок беспрекорен. Искористи ја моќта на овие сечила за брзи, лесни и вкусни подготовки.

2 ВО 1 ДИЗАЈН

Добредојде во светот на брзото и лесно подготвување храна со нашиот електричен блендер 2-во-1 со две чашки за мелење. Овој иновативен уред поставува нови стандарди во кулинарското искуство, овозможувајќи ти погодност, разновидност и целосна контрола врз твоите рецепти.

ЕФИКАНСО И БРЗО ПОДГОТВУВАЊЕ НА РАЗЛИЧНИ ОБРОЦИ

Со моќност од 350W, овој блендер е дизајниран за ефикасно и брзо подготвување на твоите омилени јадења. Без разлика дали мешаш овошје за смути, мелеш месо за болоњезе или подготвуваш сосови, овој уред ќе ја забрза твојата рутина во кујната.

ОПРЕМЕН СО ДВЕ ЧАШКИ

Она што го прави овој блендер посебен се двете чашки за мелење. Големиот сад од 1,5 L е совршен за подготовка на поголеми количини храна, додека помалиот сад од 300 ml е идеален за мали порции или индивидуални оброци, зачини. Приспособливоста е клучна, а овој блендер е подготвен да ја задоволи секоја твоја потреба.

4 БРЗИНИ

Со 4 различни брзини и опцијата Pulse, имате целосна контрола врз процесот на мешање. Прилагоди ја брзината според видот на храната што ја подготвуваш!

Технички карактеристики:

  • Номинална моќност: 350W;
  • Номинален напон: 220V;
  • Максимален капацитет: 1,5L;
  • Функција: 4 брзини + пулс.

 

  Нарачајте го вашиот веднаш со 47% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Kолку е бучен овој блендер за време на употребата?

Нашиот блендер е дизајниран со намалени нивоа на бучава за да ви овозможи тивко и пријатно искуство со мешање. Уживајте во подготовката на храната без непотребна бучава.

Дали сечилата лесно се отстрануваат за чистење?

Да, сечилата лесно се отстрануваат за темелно чистење. Оваа функција го олеснува одржувањето на хигиената и чистотата на вашиот блендер.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ