🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-33%

slider image
slider image
slider image
slider image

2 ВО 1 ШИШЕ ЗА ВОДА И ХРАНА ЗА МИЛЕНИЦИ (1+1 ГРАТИС)

899 ден

599 ден


заштедувате 300 ден (-33%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Среда и Петок

🔥 Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

2 ВО 1 ШИШЕ ЗА ВОДА И ХРАНА ЗА МИЛЕНИЦИ (1+1 ГРАТИС)

Хидрирај го твоето домашно милениче на едноставен начин! 🐶🐕🧫💦🦴

Предности при користење на овој производ

✅ Хидратација во движење - Преносното шише со вода за домашни миленици ти овозможува да му обезбедиш на твоето домашно милениче свежа вода каде и да си, обезбедувајќи континуирана хидратација за време на патувањето или прошетките.

✅ Без протекување - Овој пренослив систем за вода е дизајниран да спречи протекување вода, што значи дека можеш безбедно да го носиш шишето во твојата чанта или ранец без страв дека ќе се извалкаш или влажните места.

✅ Лесен за користење - Со едно притискање на копче, водата лесно се ослободува од шишето во чинијата за пиење, овозможувајќи му на твоето домашно милениче да пие без да се напрега или протекува.

ПРИДРУЖНИК НА СИТЕ ПРОШЕТКИ

Преносното шише со вода за домашни миленици е идеален додаток за сите сопственици кои сакаат да поминуваат време надвор со своите четириножни пријатели. Ова шише е дизајнирано да овозможи брза и лесна хидратација на твоето домашно милениче за време на прошетки, патувања или активности на отворено.

ЛЕСЕН ДИЗАЈН

Со својот компактен и лесен дизајн, ова шише лесно се вклопува во торба или ранец, што го прави погодно за носење каде и да одите.

СПРЕЧУВА ПРОТЕКУВАЊЕ

Покрај практичноста, ова шише е и исклучително сигурно. Специјално дизајниран да спречи протекување, можеш да бидете сигурен дека твојата торба или облека ќе останат суви за време на транспортот. Исто така, шишето е направено од квалитетни материјали кои се безбедни за твоето домашно милениче.

Технички карактеристики:

  • Тежина: 280 g;
  • Материјал: ПП;
  • Капацитет: 330 ml + 280 ml.

 

    Нарачајте го вашето веднаш со 33% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Што го прави ова шише 2-во-1 уникатно?

Нашето шише 2-во-1 ги комбинира практичноста и функционалноста. Дизајниран е да носи и вода и храна за домашни миленици во посебни прегради, што го прави совршен за авантури на отворено со вашето домашно милениче.

Дали ова шише е погодно за сите видови миленичиња?

Апсолутно! Без разлика дали имате куче, мачка или кое било друго мало животно, ова шише е дизајнирано да ги задоволи нивните потреби за хидратација и хранење во движење.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ