Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ
slider image
slider image
slider image
slider image

3 ВО 1 ИНАВАТИВЕН ФЕН ЗА КОСА - 3 ДОДАТОЦИ

1990 ден

890 ден


заштедувате 1100 ден (-56%)

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Сабота и Вторник

бесплатна достава

Уштe 5 парчиња на залиха

1-3 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

Супер средена коса како од салон! 

 

Предности при користење на овој производ

 

Моќен и ефикасен – Нашиот 3 во 1 фен е опремен со турбински мотор со голема брзина и иновативни лопатки на вентилаторот во облик на крила, кои ја подобруваат брзината и волуменот на воздухот, 2 пати побрзо сушење.

Паметна функција за контрола на температура – Нашиот фен за коса има заштита од прегревање и прекин на напојувањето, а температурата на косата е константна на 57°C, што ја суши косата побрзо и предизвикува помала штета на косата и скалпот.

Фенирана и права коса – Комбинација од фен и четка за коса ти овозможува истовремено да ја исушиш и да ја исправиш твојата коса. Додатокот за права коса ќе ја направи твојата коса исправена како стрела за само неколку минути.

Лесно четкај и исуши ја косата за неколку минути со нашиот иновативен фен со дури 3 екстензии, кој ќе ти овозможи да имаш супер стилизирана фризура секое утро. Избери ја саканата екстензија за твоата коса и брзо ќе имаш совршена коса, без напор или нејзино оштетување.

Овој иновативен уред ти дава професионален резултат на свилена права коса за која сонуваш и ти овозможува брзо да се подготвиш за излегување во напорните утрински часови.

Твојата коса ќе изгледа природно исправена и фенирана, како од салон! Нема да го изгуби природниот сјај и ќе има фантастичен волумен. Овој уред додава волумен и ја прави косата да изгледа пополна и погуста.

3 екстензии овозможуваат различни ефекти на твојата коса. Со овој уред можеш да ја исушиш косата класично или да ја исфенираш како професионалец.

Пред да го вклучиш, ја додаваш саканата екстензија, и уредот е спремен за употреба!

Идеален подарок за сите дами. Наменет е за сите возрасти.

Технички карактеристики:

  • Материјал на телото: ABS
  • Тип на мотор: DC мотор
  • Номинална моќност: 800 W
  • Номинален напон: 220 (V)
  • Номинална фреквенција: 50Hz

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 55% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ