🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-55%

slider image
slider image
slider image
slider image

3 ВО 1 ИНАВАТИВЕН ФЕН ЗА КОСА - 3 ДОДАТОЦИ

1990 ден

890 ден


заштедувате 1100 ден (-55%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 2 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

Супер средена коса како од салон! 

 

Предности при користење на овој производ

 

Моќен и ефикасен – Нашиот 3 во 1 фен е опремен со турбински мотор со голема брзина и иновативни лопатки на вентилаторот во облик на крила, кои ја подобруваат брзината и волуменот на воздухот, 2 пати побрзо сушење.

Паметна функција за контрола на температура – Нашиот фен за коса има заштита од прегревање и прекин на напојувањето, а температурата на косата е константна на 57°C, што ја суши косата побрзо и предизвикува помала штета на косата и скалпот.

Фенирана и права коса – Комбинација од фен и четка за коса ти овозможува истовремено да ја исушиш и да ја исправиш твојата коса. Додатокот за права коса ќе ја направи твојата коса исправена како стрела за само неколку минути.

Лесно четкај и исуши ја косата за неколку минути со нашиот иновативен фен со дури 3 екстензии, кој ќе ти овозможи да имаш супер стилизирана фризура секое утро. Избери ја саканата екстензија за твоата коса и брзо ќе имаш совршена коса, без напор или нејзино оштетување.

Овој иновативен уред ти дава професионален резултат на свилена права коса за која сонуваш и ти овозможува брзо да се подготвиш за излегување во напорните утрински часови.

Твојата коса ќе изгледа природно исправена и фенирана, како од салон! Нема да го изгуби природниот сјај и ќе има фантастичен волумен. Овој уред додава волумен и ја прави косата да изгледа пополна и погуста.

3 екстензии овозможуваат различни ефекти на твојата коса. Со овој уред можеш да ја исушиш косата класично или да ја исфенираш како професионалец.

Пред да го вклучиш, ја додаваш саканата екстензија, и уредот е спремен за употреба!

Идеален подарок за сите дами. Наменет е за сите возрасти.

Технички карактеристики:

  • Материјал на телото: ABS
  • Тип на мотор: DC мотор
  • Номинална моќност: 800 W
  • Номинален напон: 220 (V)
  • Номинална фреквенција: 50Hz

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 55% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ