🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-45%

slider image
slider image
slider image
slider image

ДЕТСКО ПАМЕТНО ЈАЖЕ ЗА ПРЕСКОКНУВАЊЕ

2290 ден

1249 ден


заштедувате 1041 ден (-45%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ДЕТСКО ПАМЕТНО ЈАЖЕ ЗА ПРЕСКОКНУВАЊЕ

Иновација за забава и паметно вежбање! 🏠🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♂️🪀

Предности при користење на овој производ

✅ Го подобрува здравјето - Интелигентното јаже за скокање за деца поттикнува физичка активност и координација на движењата, придонесувајќи за целокупното здравје и развој на детето.

✅ Обезбедува интерактивно учење - Оваа иновативна машина комбинира забава и учење, нудејќи интерактивни игри и предизвици кои ги поттикнуваат менталните способности и концентрацијата кај децата.

✅ Прилагодено на нивоата на фитнес - Со различни нивоа на брзина на вртењето и приспособливи опции за тренинг, јажето му овозможува на секое дете да напредува според своите способности и да ги достигне своите фитнес цели.

✅ Безбедно и лесно за користење - Оваа интелигентна машина обезбедува стабилност и безбедност за време на вежбањето, додека интуитивниот дизајн го прави лесен и забавен за користење.

ФИТНЕС И ЗАБАВА

Нашето интелигентно јаже за скокање за деца е револуционерен производ кој комбинира физичка активност со забава и интерактивно учење. Овој иновативен уред е дизајниран да им обезбеди на децата сеопфатно фитнес искуство кое го поддржува нивниот развој и напредок.

ДИЗАНЈНИРАНО ЗА ЗДРАВЈЕ И РАЗВОЈ НА ДЕЦАТА

Со помош на оваа машина децата ќе развијат сила, издржливост и агилност, што ќе ги подготви за сите спортски активности и секојдневни предизвици.

РАЗВОЈ НА МОТОРНИ ВЕШТИНИ

Скокањето со јаже не е само забавно, туку и корисно за развој на фини моторни вештини и координација на движењата кај децата. Нашата машина им овозможува на децата да ги развијат овие вештини преку игра.

Технички карактеристики:

  • Материјал: пластика;
  • Номинален напон: 3,7V;
  • Влез: 5V/1A;
  • Моќност на моторот: 5W;
  • Прилагодување на брзината: 1-10 брзини;
  • Капацитет на батеријата: 1500 mAh (вклучено);
  • Брзина на прескокнување на јаже: 70-160 вртежи во минута/минута;
  • Батерија за далечински управувач: 1 x CR3032 копче батерија;
  • Големина на машината за прескокнување: 13cm x 9cm (приближно);
  • Должина на стап со јаже: 70 см (приближно).

 

Нарачајте го вашето веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Дали оваа машина за скокање е безбедна за децата?

Да, нашата машина за скокање е дизајнирана имајќи ја предвид безбедноста на децата. Со ергономски дизајн и безбедни материјали, се обезбедува безгрижна игра за деца од сите возрасти.

Дали овој производ е погоден за деца од сите возрасти?

Да, нашата интелигентна машина за скокање за деца е прилагодена за различни возрасти, па дури и за возрасни.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ