🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-40%

slider image
slider image
slider image
slider image

УНИВЕРЗАЛНИ АНТИ - ЛИЗГАЧКИ ФУДБАЛСКИ ЧОРАПИ (1+1 ГРАТИС)

999 ден

599 ден


заштедувате 400 ден (-40%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

УНИВЕРЗАЛНИ АНТИ - ЛИЗГАЧКИ ФУДБАЛСКИ ЧОРАПИ (1+1 ГРАТИС)

Освој го теренот со нашите фудбалски нелизгави чорапи! ⚽🧦🥅

Предности при користење на овој производ

✅ Без лизгање на терен - Нашите фудбалски чорапи кои не се лизгаат обезбедуваат исклучителна влечна сила на теренот, овозможувајќи ти да останеш стабилен и сигурен за време на играта, без оглед на условите на теренот.

✅ Подобрени перформанси - Со дополнителен стисок на стапалата, нашите чорапи ја подобруваат твојата контрола и движење на топката, овозможувајќи ти да го максимизираш твојот потенцијал на теренот.

✅ Удобно вклопување - Дизајнирани со удобност, нашите фудбалски чорапи обезбедуваат оптимална поддршка и удобност во текот на целиот натпревар, намалувајќи го ризикот од иритација или повреда.

✅ Издржлива конструкција - Изработени од висококвалитетни материјали, нашите чорапи се исклучително издржливи и отпорни на абење и кинење, што ги прави сигурен избор за секоја фудбалска сезона.

ПОТРЕБНИ НА СЕКОЈ ФУДБАЛЕР

Нашите фудбалски чорапи кои не се лизгаат се совршен додаток за секој фудбалер кој сака да ја подобри својата игра на теренот. Дизајнирани со фокус на безбедноста, перформансите и удобноста, овие чорапи обезбедуваат низа придобивки што ќе ти помогнат да ги постигнеш твоите најдобри резултати.

НЕЛИЗГАВА ПОДЛОГА

Со посебен акцент на стисокот, нашите фудбалски чорапи се опремени со нелизгачка обвивка на стапалата што обезбедува супериорно држење на теренот. Без оглед на условите на теренот - било да е суво, влажно или калливо - овие чорапи ќе ти обезбедат сигурна влечна сила, што ќе ти овозможи да останеш стабилен и сигурен во текот на секој натпревар.

УДОБНИ ЗА НОСЕЊЕ

Изработени од меки и удобни материјали, обезбедуваат оптимална поддршка и удобност во текот на целиот натпревар. Нивниот ергономски дизајн и анатомска форма обезбедуваат совршено приспособување на стапалото, намалувајќи го ризикот од иритација или повреда.

Технички карактеристики:

  • Состав на ткаенина: 15% памук, 15% спандекс, 20% полиестер, 50% најлон;
  • Големина: стандард, погодни за 38-45.

 

Нарачајте ги вашите веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!   

Често поставувани прашања

Дали овие чорапи се погодни за сите видови терени?

Да, нашите фудбалски чорапи кои не се лизгаат се дизајнирани за употреба на различни видови терени, вклучувајќи трева, вештачка трева, бетон или други површини. Тие обезбедуваат сигурна тракција без оглед на условите за играње.

Дали овие чорапи доаѓаат во различни големини?

Не, нашите чорапи се со стандардна големина.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ