🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-50%

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

ПРОФЕСИОНАЛНА 2 ВО 1 ЧЕТКА ЗА ПРОЗОРЦИ

Голема побарувачка

999 ден

499 ден


заштедувате 500 ден (-50%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 3 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ПРОФЕСИОНАЛНА 2 ВО 1 ЧЕТКА ЗА ПРОЗОРЦИ

🦟🚫💯 Дизајнирана за чистење на мрежа за комарци и за полирање на прозорци!👌🏼 ✨🤩

Предности при користење на овој производ

✅ Практичен дизајн - Доаѓа со отстранлива долга рачка за лесно чистење, задоволувајќи ги твоите различни висини на чистење, супер удобна и практична.

✅ Квалитетен материјал - Направена од премиум стврднат ПП материјал, еколошки, цврст и издржлив за долготрајна употреба.

✅ Широка примена - Погодна за чистење на мрежести екрани, десктоп, софи и столици, мрежа за комарци и за чистење и полирање на прозорци.

✔ ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН

Исчисти го домот за миг со овоа моќна професионална мултифункционална четка кој ќе ти помогне да ги исчистиш дамките од прозорците во твојот дом, канцеларија или автомобил.

Оваа двострана четка за чистење има фина фланелна глава од едната страна и мека стругалка од другата страна, комбинацијата 2 во 1 нуди подобро и темелно чистење.

💯 ШИРОКА ПРИМЕНА

Мултинамеснка е така што ќе можеш да ги чистиш прозорците, огледалата, туш кабини, плочки во бањата или кујната и другите водоотпорни површини, мрежести екрани, десктоп, софи и столици, мрежа за комарци итн.

Одличен производ кој заштедува време и е многу едноставен за користење!

Доаѓа со отстранлива долга рачка за лесно чистење, задоволувајќи ги твоите различни висини на чистење, супер удобна и практична. Направена од премиум стврднат ПП материјал, еколошки, цврст и издржлив за долготрајна употреба.

Зошто да ја избереш нашата професионална четка за чистење:

💡 Брзо и лесно чистење прозорци;

💡 Чистење на компјутерските екрани;

💡 Може да биде корисен и за чистење на огледалата во бањи или други области. (Микрофибер крпата ги отстранува отпечатоците од прсти и другите нечистотии);

💡 Овој уред може да биде корисен и за чистење на други стаклени површини, како што се стаклени врати или стаклени маси.

Технички карактристики:

  • Големина: 15 × 5,6 × 46 cm.
  • Материјал: Абсорбентен микрофибер, ABS пластика, силикон
  • Боја: По наш избор


Нарачајтe ја вашата веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

1

СД

Славе Димитрушев

верифициран купувач

5/5

Ако имате прозори и комарници кои тешко се чистат, оваа четка ќе ви заштеди многу време и напор. Идеална за брзо и ефикасно чистење. Покрај тоа, можете да го користите и за чистење на други површини, како што се огледала, туш кабини и плочки 🙂

Feb. 22, 2023

ПРОФЕСИОНАЛНА 2 ВО 1 ЧЕТКА ЗА ПРОЗОРЦИ

1

МС

Моника Стојковска

верифициран купувач

5/5

Oдлична алатка за одржување на вашите прозорци и комарници чисти и без дамки. Двостраниот дизајн овозможува истовремено чистење на стаклото и мрежите, заштедувајќи време и напор.

Feb. 22, 2023

ПРОФЕСИОНАЛНА 2 ВО 1 ЧЕТКА ЗА ПРОЗОРЦИ

1

М

Маре

верифициран купувач

4/5

Четката ја користам со малку вода и средство за чистење, а резултатите се неверојатни. Покрај тоа, овој чистач е исклучително лесен за употреба. Го препорачувам на сите домаќинки 😄

Feb. 22, 2023

ПРОФЕСИОНАЛНА 2 ВО 1 ЧЕТКА ЗА ПРОЗОРЦИ

1

КВ

Катерина Василева

верифициран купувач

4/5

Четката е одлична за одржување на прозорците чисти и сјајни. Двостраниот дизајн овозможува лесно чистење на стаклото и мрежата, додека ергономската рачка го олеснува ракувањето и го спречува заморот на рацете.

Feb. 22, 2023

ПРОФЕСИОНАЛНА 2 ВО 1 ЧЕТКА ЗА ПРОЗОРЦИ

1

М

Марина

верифициран купувач

5/5

Оваа четка е совршена за оние кои сакаат брзо и ефикасно да ги чистат прозорците без многу напор. Уникатниот дизајн на четката овозможува лесно чистење на стаклените површини, без да остава дамки или нечистотија.

Feb. 22, 2023

ПРОФЕСИОНАЛНА 2 ВО 1 ЧЕТКА ЗА ПРОЗОРЦИ

1

ПС

Петрова Славка

верифициран купувач

5/5

Двостраната конструкција на четката овозможува лесно чистење и отстранување на нечистотијата од двете страни, што го прави чистењето на прозорците побрзо и поефикасно.

Feb. 22, 2023

ПРОФЕСИОНАЛНА 2 ВО 1 ЧЕТКА ЗА ПРОЗОРЦИ

1

АТ

Ана - Марија Трајкова

верифициран купувач

5/5

Оваа професионална четка за прозорци е апсолутно неверојатна! Со неа без никаков напор можев да ги исчистам сите прозорци во мојата куќа. Едноставно ги испрскав прозорците со средството за чистење, а потоа со четката, што ми овозможи брзо да ја отстранам целата нечистотија. Оваа четка ми заштеди многу време и напор!

April 7, 2023

ПРОФЕСИОНАЛНА 2 ВО 1 ЧЕТКА ЗА ПРОЗОРЦИ

1

М

Маријана

верифициран купувач

5/5

Брзо ми помогна да ги исчистам сите прозорци во мојот стан. Најдобриот дел е што има телескопска рачка што ми овозможува да стигнам до прозорците на повисоките катови без да се качувам на столици или скали.

April 7, 2023

ПРОФЕСИОНАЛНА 2 ВО 1 ЧЕТКА ЗА ПРОЗОРЦИ

1

КГ

Катеринa Гудев

верифициран купувач

5/5

Без никаков проблем ги исчистив сите прозорци во мојата канцеларија. Убаво ги чисти и ги отстранува сите нечистотии!

April 7, 2023

ПРОФЕСИОНАЛНА 2 ВО 1 ЧЕТКА ЗА ПРОЗОРЦИ

1

СФ

Стојчева Фроска

верифициран купувач

5/5

Четката има рачка која лесно се витка, што ми овозможи да ги исчистам и најтешко достапните места. Сега имам кристално чисти прозорци и можам да уживам без грижи на терасата 😄

April 7, 2023

ПРОФЕСИОНАЛНА 2 ВО 1 ЧЕТКА ЗА ПРОЗОРЦИ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ