🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-50%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

УДОБНО ДЕТСКО ЌЕБЕНЦЕ СИРЕНА

1399 ден

699 ден


заштедувате 700 ден (-50%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 6 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

УДОБНО ДЕТСКО ЌЕБЕНЦЕ СИРЕНА
 

Забава за твоите деца!
 


Предности при користење на овој производ
 

Повеќе од само ќебе - Енергичните бои и прекрасно дизајнираната опашка ќе овозможи на тебе и на твојата принцеза да се чувствувате како вистинска сирена секој ден!

Уникатен дизајн - Кој ќе му овозможи на тебе и на твојата малечка да влезе внатре (како вреќа за спиење) и да ги стави нозете до опашката.

Совршен подарок - Кој ќе изнуди насмевка на лицата на твоите најмили.

ПРЕКРАСНО ЌЕБЕ ЗА ТВОЈАТА МАЛЕЧКА ПРИНЦЕЗА
 

Прекрасно меко ќебенце во форма на опашка од сирена, ќе ги воодушеви твоите малечките принцези! Совршено е додека твоите малечки читат книга, гледаат цртан или едноставно уживаат на креветот пиејќи топло чоколадо.

Енергичните бои и прекрасно дизајнираната опашка ќе овозможи на тебе и на твоето дете да се чувствувате како вистинска сирена секој ден!

ЌЕБЕНЦЕ ВО ОБЛИК НА СИРЕНА
 

Направени од ултра-мек кадифен материјал може да се пере машински. Твоето дете може да се пикне во ова кебенце во облик на опашка од сирена додека гледа филм или ужива во топлото какао.

Ова ќебенце може да ги направи твоите деца да се чувствуваат како сирена која што секогаш ја посакувале како во цртаните и предизвикувајќи убава, забавна и пријатна домашна атмосфера.

Удобното ќебе може да се користи додека читаш, гледаш телевизија, додека патуваш и друго.

 

Технички карактеристики:

  • Димензии: 28 см х 54 см


 

Нарачајте го вашето веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ