🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-36%

slider image
slider image
slider image
slider image

ПРИЛАГОДЛИВ ТАКТИЧКИ КАИШ СО МЕТАЛНА ТОКА

790 ден

499 ден


заштедувате 291 ден (-36%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ПРИЛАГОДЛИВ ТАКТИЧКИ КАИШ СО МЕТАЛНА ТОКА

Совршенство во секој чекор! 👔👖👌🏼✨

Предности при користење на овој производ

✅ Издржливост и доверливост - Изработен од висококвалитетен најлон, нашиот тактички појас е исклучително издржлив и сигурен, обезбедувајќи трајна поддршка за време на сите активности.

✅ Прилагодливост и флексибилност - Со способноста за прилагодување на должината, нашиот ремен обезбедува совршено приспособено и удобно вклопување за различни големини и стилови.

✅ Цврсто држење - Металната тока обезбедува цврсто држење и безбедност, спречувајќи случајно олабавување на ременот при движење или активност.

✅ Повеќенаменска употреба - Нашиот појас е погоден и за секојдневна употреба, планинарење, кампување и други активности на отворено.

НАМЕНЕТ ЗА СЕКОЈДНЕВНО КОРИСТЕЊЕ

Нашиот тактички прилагодлив појас со метална тока е врвен избор за секој што бара комбинација од издржливост, приспособливост и безбедност во секојдневните активности. Направен од висококвалитетен најлон материјал, овој појас е дизајниран да ги издржи предизвиците на секојдневната употреба, без оглед на условите.

ПРИЛАГОДЛИВ

Со можност за прилагодување на должината, овозможува совршено прилагодување на различни големини и стилови на носење, гарантирајќи удобност во текот на денот. Без разлика дали го носите преку панталони или спортски панталони овој ремен совршено ќе одговара на твоите потреби.

МУЛТИНАМЕНСКИ

Со цврсто држење, спречува случајно олабавување за време на активноста, а со тоа ти обезбедува дополнителна безбедност и сигурност. Без разлика дали се занимаваш со секојдневни активности, планинарење или кампување овој појас ќе ти биде сигурен партнер на секој чекор.

Технички карактерстики:

  • Материјал: најлон, метална тока;
  • Должина: 120 см;
  • Ширина: 3,8 см.

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 36% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!   

Често поставувани прашања

Дали овој појас е погоден за различни големини?

Да, нашиот тактички појас е прилагодлив по должина, што значи дека е погоден за различни големини, од мали до големи.

Дали металната тока е безбедна и сигурна?

Металната тока на нашиот ремен е со висок квалитет и обезбедува цврсто држење, гарантирајќи безбедност и сигурност при носење.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ